The Mandalorian (2019)
The Mandalorian: Sezon 3 The Mandalorian Sezon 3, Odcinek 5
Odcinek The Mandalorian (2019)

Rozdział 21: Piraci

Chapter 21: The Pirate 41m
7,6 1 365
ocen
7,6 10 1 1365
The Mandalorian
powrót do forum s3e5

Meh

ocenił(a) serial na 7

Mam wrażenie że strasznie plastikowy stał się Mandalorian. Trochę takie gnanie z fabułą na złamanie karku, bez jakichkolwiek refleksji i większych emocji. Mi brakuje takiego skupienia jakie było w poprzednich sezonach. Jasne, może skakanie z jednego questa na drugi, ale przynajmniej wszystko to było w miarę skondensowane i płynne. Teraz mam wrażenie, że puścili kierownice i ten serial po prostu wymyka się spod kontroli. Z jednej strony fajnie że rozwijamy więcej wątków i mamy jakąś różnorodność, ale z drugiej strony to jest tego za dużo jak na jeden serial.
Poza tym trochę się zawiodłem na głównym wątku. Mandalorianie są strasznie drewniani i ciężko zrozumieć o co im chodzi. Mam wrażenie że z dumnego rodu wojowników robi się z nich bandę osiłków latających z miejsca na miejsce i zmieniających zasady co 5 minut. Porównując to z 2 odcinkiem, gdzie Din i Bo-katan budowali mandalorian w ciekawych sposób, intrygując i zestawiając różne światopoglądy, to teraz wypada to bardzo słabo.
Oby od tego momentu było tylko lepiej.

ocenił(a) serial na 7
Iakop

Serial idzie w stronę woke, widać wyraźnie jaki cel obrał disney. Kobiety coraz silniejsze i coraz bardziej ich rola jest eksponowana, a Mando odsuwany jest w cień. Tylko czekam, jak pod koniec będzie romans Bo-Katan ze Zbrojmistrzyni, albo nawet trojkącik z lesbą Katy M. O Brian :)

ocenił(a) serial na 7
davidns

Gdzie wady

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones