PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=101229}
7,5 371
ocen
7,5 10 1 371
The Twilight Zone
powrót do forum serialu The Twilight Zone

Znakomity serial Strefa (Z)mroku, którzy niektórzy z nas mieli okazję oglądać w latach 80 doczekał kontynuacji w roku 2002.
W porównaniu do Twilight Zone '80 i Twilight zone '60 jest on najbardziej efekciarski, ale treści pozostało w nim mało. Nie mniej jednak jeśli oglądnąłeś(łaś) już wszystkie odcinki Twilight Zone '80 i '60 możesz pokusić się oglądniecie tej serii, ale nie oczekuj zbyt wiele.
Najlepsze odcinki:
05 - Cradle of Darkness
09 - Pool Guy
14 - Upgrade
17 - Sensuous Cindy
23 - Gabe's Story
25 - The Path
28 - Rewind
34 - How Much Do You Love Your Kid?
35 - Placebo Effect
37 - The Pharaoh's Curse
43 - Sunrise

ocenił(a) serial na 7
Marooned_2

Na razie widziałem 7 odcinków od 1 do 8 (7 odcinka nie znalazłem) i jak do tej pory 1, 3 i 6 odcinek dostały ode mnie 8. Pozostałe 6 lub 7, cóż każdy ma inny gust, ale ta wersja serialu wg mnie zachowała jeszcze ten swój charakterystyczny dla TTZ klimat, czego na razie nie mogę powiedzieć o wersji z bieżącego roku. Nie mówię, że TTZ 2019 jest złe ale czegoś brakuje mi w tych opowiastkach, jeśli nie byłyby sygnowane marką Strefy Mroku odbierałbym to zupełnie inaczej, a tak jednak czuć pewien niedosyt. :) Choć swoją drogą widziałem na razie tylko 3 odcinki, więc liczę, że się rozkręci.
Dobra, ale odbieglem od tematu wersji z roku 2002, więc kończę i wracam oglądać 9 odcinek :)

ocenił(a) serial na 7
Mr_Tabaca

Edit: widziałem 8 odcinków pisząc ten komentarz od 1 do 9 z wyjątkiem 7 xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones