PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=547035}
7,8 172 594
oceny
7,8 10 1 172594
6,1 16
ocen krytyków
The Walking Dead
powrót do forum serialu The Walking Dead

O CO CHODZI?!
Co się dzieje z twd? Ostatnie 2-3 sezony porażka na całej linii.
Całkowicie nie rozumiem ludzi, którzy bronią jeszcze ten serial. Co wam się podoba w 8 sezonie? Chaotyczne sceny, nie wiadomo o co chodzi, cały czas się strzelają, nic nie jest wyjaśniane. Brak ciekawych rozmów, brak survivalu, cały sens tego serialu zanikł. Proszę wyjaśnijcie mi co jest w nim jeszcze fajnego.

ocenił(a) serial na 9
cersinpl

Pierwsze 6 sezonów i początek 7 sezonu mi się podobało ale od kiedy pojawił się Negan ten serial upadł na dno. To nie jest serial o trupach tylko o grupie ludzi którzy żyli w takim świecie. Zupełnie obcy ludzie byli dla siebie jak rodzina i wiele razem przeszli. Kiedy dotarli do Alexandrii każdy z nich miał własny dom a mimo tego wszyscy spali razem w jednym domu. Czuje się jakby twórcy serialu naszczali mi na twarz bo 9 sezonie ci bohaterowie prawdopodobnie będą ze sobą walczyć. Finał 8 sezonu był największym rozczarowaniem jaki kiedykolwiek widziałem w serialach a Negan powinien zdechnąć.

cersinpl

Ja skończyłem oglądać po 7 sezonie, aż sam biję sobie brawo, że tyle wytrwałem. Niestety 8 i 9 sezonu nie zamierzam oglądać.

ocenił(a) serial na 6
cersinpl

Od początków Negana ten serial jest na poziomie dna. szkoda czasu na niego.

użytkownik usunięty
cersinpl

[SPOLIER]

Miarka się przebrała jak Rick zostawił tę laskę z wysypiska, ewidentnie pierwsza myśl, że pojawi się i będzie się mścić, jeszcze zanim się uratowałą i widać było jakąkolwiek szansę dla niej.
Co się dzieje 3-4 odcinki dalej? Nie trzeba wyjaśniać kto się z powrotem zjawia.

ocenił(a) serial na 9
cersinpl

Ten sezon chyba 8 to jest tragedia jakas, ciagle durne rozmówki motywacyjne, mało poważnej akcji, ja przestałem oglądać

ocenił(a) serial na 10
cersinpl

Niepojęte dla mnie było perfidne pomijanie Remingtona 870 w nowszych sezonach. To zakrawa na skandal ogólnoświatowy i zdradę stanu.

ocenił(a) serial na 9
cersinpl

Skonczylam ogladac na 8 sezonie co i tak o jeden se za duzo. Na samym poczatku kochalam
Ten serial a teraz ..? No coz

ocenił(a) serial na 4
cersinpl

ja w ogóle nie opgarniam jak można oglądać tyle takich samych odcinków o zombie.

makary_wikary

Ja długo wytrzymałem bo do połowy 5 sezonu

ocenił(a) serial na 6
cersinpl

Mam wrazenie,ze 2 odcinka 7 sezonu do konca serii,wynajeli scenarzystow od korony krolow!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones