The Walking Dead (2010-2022)
The Walking Dead: Sezon 10 The Walking Dead sezon 10, odcinek 21
odcinek The Walking Dead (2010-2022)

Rozbieżności

Diverged 42m
5,7 823
oceny
5,7 10 1 823
The Walking Dead
powrót do forum s10e21

eee tam jak się w nocy nudzi to zawsze można obejrzeć z zaciekawieniem odcinek, a 21 akurat był spoko dużo fajnych "smaczków" jak np Daryl zabił te wojskowe szwendacze przeszukał ich i znalazł magazynki od ak-47 czyli broni którą akurat dzierży Aaron po zabiciu Mays'a

CaptainPhilip123

Nie magazynki do AK tylko magazynki na amunicję 5,56 do M16, M4, AR 15 i innych tego typu klonów, na marginesie dodam, że pasują tez do naszego polskiego Grota.

CaptainPhilip123

Gdzie oglądałeś odcinek?

ocenił(a) serial na 7
CaptainPhilip123

To nie magazynki do AK tylko do M16. Do AK mają lekki łuk, a do M16 są proste. Po drugie największym kuriozum było by to żeby armia amerykańska używania broni produkcji radzieckiej.

ocenił(a) serial na 10
simonc31

sorry w jakości 240p w jakiej oglądałem tak to wyglądało ;) a poza tym to TWD więc jak te magazynki będą pasować do AK to się nie zdziwię

simonc31

@simonc31 zdziwił byś się ile sztuk AK było i jest w użyciu przez USarmy ;)
A ta "dogrywka" to .... sam nie wiem jak to nazwać :( oglądam tylko z przyzwyczajenia, zrobiła sie bieda porównywalna z TWD WorldBeyond

simonc31

Akurat karabin AK jest rozpowszechniony na całym świecie ale magazynki znalezione to raczej były do M16. Musimy pamiętać jednak że tam nie powinno być nowych modeli broni wyprodukowanych po 2010 r bo coś mi się wydaje że taką posiadała ekipa Negana ale to już pytanie do znawców broni.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones