The Walking Dead (2010-2022)
The Walking Dead: Sezon 11 The Walking Dead Sezon 11, Odcinek 3
Odcinek The Walking Dead (2010-2022)

Ścigani

Hunted 44m
7,5 717
ocen
7,5 10 1 717
The Walking Dead
powrót do forum s11e3

Jest już w wersji angielskiej na filmanie. Może potem dodają wersję polską. zaraz biorę się za oglądanie!

ocenił(a) serial na 8
Lord_Kruszwil_filmaniak

Czemu masz taki nick

ocenił(a) serial na 9
Mortemignis

Bo to fan Kruszwila, zwykły dzieciak.

Jax_Teller

Odrzucający nick...ujowi są teraz idole młodzieży...

ocenił(a) serial na 9
Kasss1711

zgadzam się

Jax_Teller

<pjontka>;) Anyway- ktoś oglądał? Bo nie ogarnęłam jak po tym ataku tych zaszmaconych cała grupa się nagle teleportowała w miejsca tak odległe od siebie i praktycnzie pogubiła?;/

Kasss1711

Uwaga Spojler ! za wyzywanie mnie od dzieciaków tu macie spojlery! Duncan zginie wykrwawiając się, cole będzie mieć poderżnięte gardło, agatha zostaje zagryziona przez zombiaków! Alden będzie ranny, a Abraham się pojawił w śnie Rosity!

Lord_Kruszwil_filmaniak

A w tej bajce był też smok? PS. Obejrzałam, więc zaskoczona nie jestem, zresztą nigdy nie miałam nic przeciwko spojlerom. Marna zagrywka, taka...niedojrzała:D

ocenił(a) serial na 9
Lord_Kruszwil_filmaniak

hahah ja tylko przeczytałem "Uwaga Spojler" i odrazu przestałem czytać, słaba zagrywka z jego strony :D

ocenił(a) serial na 9
Kasss1711

powiem Ci, że też nie ogarnąłem tego, może ktoś kto uważnie oglądał odcinek będzie w stanie Ci pomóc

Jax_Teller

Chyba odpalę go jeszcze raz, przynajmniej początek;)

ocenił(a) serial na 9
Kasss1711

Jedziesz z całym odcinkiem :D ja odpalam zawsze powtórkę, przed emisją nowego odcinka.

Jax_Teller

Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeee, właśnie odpaliłam sobie powtórkowy Ostry Dyżur, jak była jeszcze stara ekipa z Clooneyem na czele;)

ocenił(a) serial na 9
Kasss1711

Miłego seansu życzę ;))

Jax_Teller

Dziękufka;) No dobra, ER się kończy, odpalę ten odcinek za chwilę:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones