The Walking Dead (2010-2022)
The Walking Dead: Sezon 11 The Walking Dead sezon 11, odcinek 9
odcinek The Walking Dead (2010-2022)

Bez wyjścia

No Other Way 44m
8,0 734
oceny
8,0 10 1 734
The Walking Dead
powrót do forum s11e9

W którym są może 2 istotne sytuację
a reszta zapchana jakąś pół godzinną walka czy to z żywymi czy umarłymi. Naprawdę chyba nikomu się nie podoba rozciąganie sezonu tylko po to żeby dać czas na zrobienie filmów o Ricku.

ocenił(a) serial na 8
Vixos7

rozwiniesz wątek "filmów o Ricku"?

ocenił(a) serial na 9
Vixos7

Mam dość tego całego Ricka, tak jak miałem dość jego synalka. Mam nadzieję, że już się nie pojawi.

ocenił(a) serial na 9
Vixos7

nie dopatrzyłem się niczego bardzo istotnego

wątek z najemnikami trza było szybko zakończyć, laskę (najemniczkę) Daryla ocalić bo jeszcze się przyda

wątek końcowy i "6 months later" śmieszny, tym bardziej że zapowiada się (po raz kolejny!!!) Daryl w roli zwaśnionego ale tak naprawdę podwójnego agenta, który będzie kretem u tych śmiesznych ludzików

Negan który niby odchodzi ale przecież nie odejdzie, bo jeszcze wszystkich uratuje, w szczególności Judith, Grace, Glenna Juniora i tą leśną z patykiem

najśmieszniejszy motyw odcinka - powitanie swojej sympatii przez Daryla to jakiś friendzone do potęgi, zero kiss/kiss ??? serio???? Glen swego czasu potrzebował 1 odcinka żeby bzyknąć się z (wtedy jeszcze przemiłą kowbojką) Maggie) w stodole na sianie

mitrus80

No Daryl jest dziwny, woli z psem pogadać niż zająć się niemą koleżanką. Czytałeś komiks mitrus, że wiesz co będzie dalej? Ja osobiście odpuściłem po dotarciu grupy do tej Wspólnoty, więc nie wiem co się jeszcze może zdarzyć przez te kilkanaście odcinków. Przeczuwam jednak, że ta krótko obcieta blondyna (Pamela Milton) i jej synalek (ten co miał awanturę z Eugenem) jeszcze namieszaja w tym serialu i pewnie ktoś ze stałej obsady zginie.

ocenił(a) serial na 9
Taio

nie czytałem (oprócz Thorgala oczywiście!!!) niczego z komiksów na poważnie, nie było do tego dostępu, jedyne starcie z komiksami to pożyczane od starszego kuzynostwa, lub przeglądanie co było w takiej gazetce, chyba się to Fantastyka nazywało, ale to pradawne czasy

Thorgala złapałem zgranego na jakiejś płytce i praktycznie przeczytałem i obejrzałem w całości, w wersji "komputerowej"

TWD to już co innego, opieram się na swojej niezawodnej intuicji serialomaniaka ;-D

mitrus80

Nie wiem czy Negan zagra jeszcze w tym sezonie czy czasem nie wystąpi w nowym spin-offie Tales of the Walking Dead. Ostatnio widziałem jakiś Super Bowl spot i on był właśnie gdy był nagłówek tego nowego tytułu.

ocenił(a) serial na 9
Taio

No bo z tego co wiem to pojawi się jakaś nowa grupa do której on dołączy, jakąś lysa i jakaś czarna

mitrus80

Czyli Alpha zmartwychwstanie i Sasha też;)

ocenił(a) serial na 9
Kasss1711

Nie, obie raczej młodsze :-)

mitrus80

A tak w ogóle to premiera odcinka ma być chyba dopiero 20go czy 21go, a my już po :D Jak do tego doszło, nie wiem...;)

ocenił(a) serial na 9
Kasss1711

Za stary jestem żeby czekać na polskie premiery

mitrus80

Ależ wujku, co wujek:)

ocenił(a) serial na 9
Kasss1711

tak, tak, kiedyś też byłem małym chłopcem i mój dziadek dawał mi Wherter's Original ;-)

mitrus80

Odezwał się emeryt;)

ocenił(a) serial na 9
Kasss1711

chciałbym, mieć status emeryta ;-D nie no aż tak to nie, ale ogólnie nie jest to serial w którym potrzebuję polskich napisów, więc jak się pojawia prędzej to od razu lookam

mitrus80

To następny jutro?

ocenił(a) serial na 9
Kasss1711

a jeszcze nie ma? właśnie chciałem szukać ;-(

mitrus80

Nie wiem, dopiero po imprezie się ogarniam:)

ocenił(a) serial na 9
Kasss1711

zaś impreza!!! ta dzisiejsza młodzież

mitrus80

emeryt!

ocenił(a) serial na 9
Kasss1711

do dupy, na razie nie widzę 10ego, trza pewnie poczekać parę godzin

mitrus80

Idź w tym czasie na spacer po parku:)

ocenił(a) serial na 9
Kasss1711

Fan TWD

ocenił(a) serial na 9
Kasss1711

Daryl w tej zbroi komicznie wygląda. Zbroja biała, czysta - a on, jak wiadomo przeciwieństwo :) Człowiek dziki z lasu w kombinezonie?

Mikael82

Bezczelny. Daryla to Ty szanuj:D

ocenił(a) serial na 9
Kasss1711

Szanuje, ale on też niech się szanuje. Do lasu ,a nie w ciuchy od komunii :)

Mikael82

:D:D:D:D

ocenił(a) serial na 9
mitrus80

Tam to Megi "przeleciała" Glena. W tym związku rządzi , rządziła kobieta:)

ocenił(a) serial na 10
mitrus80

Hmmm, niekoniecznie podwójnego agenta. Może faktycznie do nich dołączy, w końcu ta wspólnota to niejako spełnienie marzenia jakie próbowali ziścić od więzienia. A że trochę bardziej totalitarna niż by chcieli - cóż, pewnie Daryl ma już dość nieustannej walki o przetrwanie i uzna, że jest to cena jaką warto zapłacić. Natomiast Maggie zapewne nie spodobają się zasady jakie tam panują, z kimś się pokłóci i stwierdzi, że to nie dla niej.

ocenił(a) serial na 9
Jacek112PL

jeszcze jestem przed obejrzeniem wczorajszego odcinka (10) ale jak zwróciłem uwagę na miny starszyzny (Daryl/Carol/Maggie) to dla mnie nie ulega wątpliwości że będą infiltrować i przenikać żeby odkryć niecne spiski, nawet jeśli pomiędzy Darylem i Maggie jest trochę złej krwi, i nawet jeśli opłaca im się tam siedzieć "w ciepełku" tej nowej wspólnoty

ocenił(a) serial na 9
Vixos7

Każdy kolejny epizod to krok bliżej ku końcowi serialu... Skończy się pewna epoka. Zostaje się napajać każdym kolejnym epizodem (nawet jak jest średni), bo już nie długo skończą się emocje , które trwają od 2010 roku ...

Mikael82

Smutno:(

ocenił(a) serial na 6
Vixos7

Jak dla mnie nawet spoko odcinek był, nie przysypiałem, ale z drugiej strony dawno nie widziałem odcinka z tyloma głupotami naraz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones