The Walking Dead (2010-2022)
The Walking Dead: Sezon 8 The Walking Dead sezon 8, odcinek 11
odcinek The Walking Dead (2010-2022)

Żywi lub martwi

Dead or Alive Or 45m
7,4 1 211
ocen
7,4 10 1 1211
The Walking Dead
powrót do forum s8e11

S08E11

ocenił(a) serial na 10

Tak, wiem, że temat jest opóźniony i to bardzo motzno, ale who cares :D?

SANCTUARY FOR ALL. COMMENTARY & PIESELE SUCHARY FOR ALL. THOSE WHO ARRIVE - WILL CRINGE SUCH MUCH!

Cotygodniowy wątek służący wyrażeniu opinii o nowym epizodzie TWD. Korzystanie, jak zwykle, dobrowolne :)

Previously on AMC's The Walking Dead:

...

nie mam pojęcia, nie widziałem poprzedniego epizodu ;D

Einshaew

Ja niestety widziałam. To moja pokuta.
Ale nic nie pamiętam, poza Rickiem i jego bandą wesołych fiutków :D

Einshaew

Ja wiem! Ja wiem! Chodziło o to, że oni mieli ostatnią kulkę i wylosowali kto ją popsuje. Wygrał Koral.

ocenił(a) serial na 9
simgog

Dodajmy do tego ,że Rick wstąpił do DumpDrive , na mielonego hamburgera ala Jadis. :)

Einshaew

Ksiundz tak jak kot ma 9 ( 7? ) żyć. W dodatku jak Mesjasz- czego nie nie dotknie, albo czego nie zrzuci- czyni cuda:)))
Ale generalnie odcinek na plus, straszliwie podobały mi się zombie-navy seals, straszliwie:)))
Ciekawe ile razy jeszcze Dwajt zmieni strony:)

No i koniec- Niigan wymyślił nową broń biologiczną...

ocenił(a) serial na 10
Kasss1711

Ja mam do nadrobienia już dwa epizody TWD :) Lecę na rekord ;P

Einshaew

Waszmość się ociąga...;)

ocenił(a) serial na 10
Kasss1711

Nie rwę się do tego ;) Coś stracę, jeśli odpuszczę sobie e10 i e11?

ocenił(a) serial na 9
Einshaew

Czyżby kolejny "bastion" wiernych fanów TWD padł ?

Nie obejrzenie dwóch epizodów pod rząd to już niesubordynacja :)
AMC wyśle notę ostrzegawczą. :)

Mikael82

I skreśli z listy płac:P
Ewentualnie uszkodzi w następnym odcinku:)))

ocenił(a) serial na 9
Kasss1711

Grono nieoglądających powiększa się w tempie rozprzestrzeniania się zarazy niczym w TWD na początku serialu. Padają całe miasta. Czyżby Einshaew zasilił armie zombie?

Został ugryziony przez twórców? :)

Ja zostałem ugryziony przy scenie glenowksiego śmietniczka (7 sezon), ale amputowałem skażone miejsce i jest już dobrze:)

Mikael82

Einshaew machnął ogonkiem i strzepnął ugryzienie z siebie;)

ocenił(a) serial na 10
Kasss1711

Dlaczego tak dziwnie mówicie o Pieseu :D

Einshaew

Taka malutka prowokacja;)

ocenił(a) serial na 3
Einshaew

na samam mysl o tobie i twoich postach mam odruch wymiotny hehe. jestes dla mnie normalnie zerem :D

Kasss1711

Ta zmiana strony przez Dwight to nie taka oczywista - odciągnął ludzi Negana od bagien, przy okazji może zorientować się w planach Negana i namieszać od środka.


Zgadzam się, że odcinek w sumie na plus ;)

DBM

Dwajt to taki śliski Willy- tu wpadnie, tam wpadnie, tu nawciska kitów, to zamydli oczy...w sumie robi się z niego ciekawa postać, bo taka...nie do odczytania:)

Kasss1711

Nie bądź dla niego taka surowa ;) Nie jestem jego fanką ale facet stara się przeżyć i już chyba wybrał stronę - gdyby Tara nie wpadła na pomysł ganiania go z bronią po lesie to nie wróciłby do Negana.

DBM

Nie jestem surowa, napisałam, że to ciekawa postać się zrobiła:)

ocenił(a) serial na 5
DBM

Kto wie, czy nie przyjdzie im zapłacić za zachowanie Tary. Bo o ile można było uwierzyć, że Dwight naprawdę zmienił stronę, to teraz gdy zajdzie taka potrzeba, może bez skrupułów sprzedać Ryśka i spółkę.

ocenił(a) serial na 9
Kasss1711

Ironman pracuje nad swoim związkiem z Tarą. Są w ,,kulkowej" separacji ale może teraz będzie lepiej? :)

Mikael82

Ale o so chozi?:>

ocenił(a) serial na 9
Kasss1711

Mr.Żelazko odgania tara'owskie kule, poprzez pomoc grupie Ricka? :)

Mikael82

taka tarcza antyrakietowa tylko z tłustymi włosami:)

ocenił(a) serial na 8
Einshaew

Na pewno jeden z bardziej ciekawszych i dobrze poprowadzonych odcinków ostatnimi czasy. Był motyw post-apo podróży, znośny wątek Gabriela i doktora Carsona, pokazanie trudnych realiów życia oraz przygotowanie widzów na kolejny krok Wielkiej Wojny.
Postać kaznodziei Gabriela Stokesa ciągnie się już czwarty sezon. Bohater przeszedł wszystkie stadia psychiczne i myślę, że powoli materiał filmowy się wyczerpał. Wątek ciągnie się nieznośnie i w moim odczuciu powoli trzeba go zakończyć. Może byłby jaki dobrodziej i przedstawił pokrótce co obecnie dzieje się z księdzem w komiksie, o ile jeszcze żyje.
Czarna owca Dwight wydaje się być skazany na traktowanie go jako odrzutka, ale czuję że ostatecznie będą trzymać z Darylem sztamę. Bardzo pasują do siebie. No i czekam oczywiście kiedy wybuchnie tykająca bomba w postaci Zbawców trzymanych na terenie Wzgórza. Ciekawe co o nich powie Rick. Bo prędzej czy później może się skończyć krwawo.
Odcinek 7/10

ocenił(a) serial na 9
Einshaew

Epizod słabszy od poprzedniego,ale znośny.

Ksiądz - jego czas chyba już mija, swoimi przekonaniami i dziwnymi sprzyjającymi zbiegami okoliczności doprowadził do śmierci doktora Carsona.

Od poprzedniego epizodu "zmiękczają" stanowisko na linii Zbawcy-Rickowie. Już nie długo nastąpi solidny przesiew tych złych i nadejdzie pokój ? Tym razem Megi mięknie , Megi , która głaska się po brzuchu. Chyba 1 miesiąc ciąży można zaliczyć? Wygląda na to , że ściemniła Glenowi, że jest w ciąży i zaszła z kimś innym (Jezus) znacznie później ? :)

"Umarł lekarz niech żyje lekarz " - Abdul przejmuje placówkę na Wzgórzu.

Eugenee w swoim żywiole - wino i fabryka nabojów. Negan łatwo steruje niesfornym naukowcem. Eugene prędzej padnie poprzez alkoholizm niż od "truposza".

Rick w domu, czas na obronę zamku, Negan nadciąga ze swoją armią. Negan ich zmiażdży.

ocenił(a) serial na 7
Mikael82

Jezus nie poleciałby na Maggie, wolałby Daryla :)

ocenił(a) serial na 9
Charlie_TSW

Niby tak, ale skoro Carl już nie żyje, to czemu i orientacji Jezusa nie mogliby zmienić ? :)

Mikael82

Maggie głaska się po brzuchu ...
Jprd ona w tej ciąży jest już ze 2 lata, a na pewno 2 sezony, a tam nie widać nawet lekkiego zaokrąglenia.
Może to ciąża urojona?

ocenił(a) serial na 9
Pikuleczek

Jeszcze ze trzy sezony i może urodzi.
A może twórcy nie mają kasy na sztuczny brzuszek i czekają aż aktorka sama zaciąży w realu? Wszystko w ramach cięcia budżetu :)

Mikael82

Zanim ona urodzi to Judith zdąży nam wyrosnąć na dorodną panienkę :)
I pomoże w opiece nad dzieckiem, nie ma więc tego złego :p

użytkownik usunięty
Pikuleczek

pewnie w 10 sezonie Judith będzie nastolatką ,a jako iż zbuntowaną to będzie zarywać do Wujka Simon aż biednego spotka mokry całus od cioci Lucillie.

ocenił(a) serial na 7
Einshaew

Nie mogę się oprzeć, wiem, że jestem spóźniona na imprezę 3 lata, ale po prostu muszę.

Nawet na wpół ślepy Gabriel jest bardziej użyteczny niż ja XD No cóż, w każdym razie był do czasu...

TWD zmienił zasadę z "Jeśli jesteś jedynym czarnym w grupie i nagle dołącza inny czarny, to wiedz, że coś się stanie" na "Jeśli jesteś jedynym lekarzem..."

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones