The Walking Dead
powrót do forum 3 sezonu

Przed chwila przeczytałem, że w 3 sezonie być może pojawi się Meryl, brat Daryla oraz, że pod koniec 3 sezonu zabiją Lori i jej narodzone/nienarodzone dziecko. To dziecko będzie/ miało się nazywać Judith. Poza tym w chwili ataku Gubernatora na więzienie zabiją go, ale nie będzie jedyną ofiarą.

ocenił(a) serial na 5
vegas666

Meryl? Meryl Streep jest bratem Daryla?! ; O

ocenił(a) serial na 4
vegas666

Przed chwilą? To daj linka.

Zabiją Gubernatora? I dziecko będzie nazywać się Judith? Jako osoba, która czyta komiks, napiszę: no shit!

Badly

Komiks komiksem, ale na pewno coś w fabule namieszają. Jest już Michonne, chodzą plotki, że pojawi się i Tyrese (szkoda bo na krótko, o ile pamiętam dobrze z komiksu zginął w więzieniu), kto wie, czym nas jeszcze zdziwią/zaskoczą:)

ocenił(a) serial na 4
Kassildah

Namieszać sobie mogą, ale śmierć Lori i Judith bardzo wpłynęła na Ricka jak i na resztę grupy. Już nie wspominając o Carlu. Prędzej czy później jak Shane muszą umrzeć.
Śmierć Gubernatora też jest nieunikniona.
Sophie mogli sobie tam zabić wcześniej, ona i tak wiele nie działa, nawet w komiksie.

ocenił(a) serial na 8
Badly

ale on trolluje, spojluje komiks i tyle w temacie, wie tyle co przeczytał w 8 tomie. Co do brata Daryla to był bym bardzo wdzieczny :) bo to była intrygująca postać, ktora może powrócić bo nie widzieliśmy jego ciała ;p

ocenił(a) serial na 10
paszpi

booooże o tym że w 3 sezonie ma się pojawić Merle pisałem już chyba z 2 tygodnie temu. Mało tego Merle ma zginać razem z Darylem.

ocenił(a) serial na 5
lubiekakao

Możesz napisać skad masz informacje jakoby Daryl miał paśc trupem razem z Merle'em?

ocenił(a) serial na 4
BeeBee61

Też się nad tym zastanawiam. Jak na razie dopiero co zaczęli kręcić pierwsze odcinki, a cały scenariusz nie jest napisany. Nie wiadomo nawet, cze Merl rzeczywiście powróci.

ocenił(a) serial na 10
BeeBee61

pisałem o tym też już jakiś czas temu że wyczytałem to na zagranicznej stronie w poście który został dzień później usunięty. być może to fake ale dowiemy się o tym w październiku.

ocenił(a) serial na 10
lubiekakao

o nie nie NIE! ja go uratuje D:<

ocenił(a) serial na 9
vegas666

podziel sie linkiem ! skoro przed chwila to pewnie masz jeszce pod reka. Ja poki co znalazlam inf,ze sezon ma byc podzielony na dwie czesci "eight-and-eight" no ale to to chyba bylo latwe do przewidzenia :p

ocenił(a) serial na 10
rue_cambon

http://walkingdead.wikia.com/wiki/The_Walking_Dead_Wiki
Dalej musicie szukać sami :)

ocenił(a) serial na 10
rue_cambon

http://walkingdead.wikia.com/wiki/The_Prison - na dole jest kto zginie w 3 sezonie w więzieniu

vegas666

Nie nie, sprostujmy. Pod linkiem można znaleźć opis, kto zginął w komiksie, a jak wiadomo serial nie oddaje wiernie wydarzeń z komiksu. Więc równie dobrze mogą zginąć wszyscy, jak i tylko część. Pomijając bohaterów serialowych, których w komiksie nie ma oraz bohaterów komiksowych, którzy nie pojawili się w serialu. A odnośnie Merle'a i Daryla to chętnie poczytam OFICJALNE informacje na temat ich dalszych losów.

ocenił(a) serial na 10
Kassildah

Dlatego napisałem w tytule tematu "NIEPOTWIERDZONY SPOJLER" :)

vegas666

w trzecim sezonie pojadą do Ugandy z misją chrześcijańską,gdzie carl spotka swego brata ze strony Babci.

ocenił(a) serial na 4
vegas666

Owszem jest napisane, ale są to trupy komiksowe, a nie serialowe. Trzeba czytać ze zrozumieniem. Prócz tego, że pojawi się Tyreese i Gubernator nie wiadomo nic. Podejrzewam, że pierwsze przecieki będą gdzieś w okolicach lipca lub sierpnia albo nawet i później.

ocenił(a) serial na 10
tomb2525

A co napisałem w temacie? "NIEPOTWIERDZONY SPOJLER", a to oznacza, że niewiadomo jak będzie :) I to jest czytanie ze zrozumieniem.

ocenił(a) serial na 4
vegas666

Dziecino zacznijmy od tego, że nie ma czegoś takiego ja niepotwierdzony spoiler. Spoiler sam w sobie jest tylko i wyłącznie plotką i ma to do siebie, że jest niepotwierdzony. Co najważniejsze podana przez Ciebie informacja nawet nim nie jest ponieważ napisałeś info związane z komiksem. Daruj sobie na przyszłość pouczenia innych.

ocenił(a) serial na 7
tomb2525

Właśnie nie. Spoiler z założenia jest pewny. Czy spoiler z książki wydanej powiedzmy 5 lat temu jest niepotwierdzony? Albo z filmu który od dwóch miesięcy jest grany w kinach? No chyba jednak jest całkiem pewny, a jednak spoiler.
Spoiler oznacza ważną dla fabuły danej rzeczy informację, która może popsuć radość z oglądania/czytania/grania i którą większość wolałaby odkryć własnoręcznie.

ocenił(a) serial na 4
Dealric

Jeżeli mowa o np. Harrym Poterze, który bazuje w 100% na książce to owszem spoiler jest pewny. Jednak w przypadku TWD tej pewności nie ma, gdyż nie wiadomo co scenarzyści wymyślą, gdyż dość luźnie bazują na tworze Kirkmana. Poza tym weźmy pod uwagę, że jedynym spoilerem w wypowiedzi vegas666 jest to, iż w trzecim sezonie ma powrócić Merl. Reszta to zwykłe niezrozumienie teksu, a co za tym idzie bezsensowne zaśmiecanie forum informacjami, które w żadnym wypadku nie dotyczą, póki co serialu. Zawsze może się coś innego wydarzyć np. Tyreesa nie będzie gdyż nie znajdą odpowiedniego aktora, lub całkowicie zrezygnują z tej postaci, a Lori wraz z dzieckiem może przeżyć masakrę.

ocenił(a) serial na 7
tomb2525

Mi chodziło tylko o to, że spoiler z założenia jest pewny. W momencie kiedy mamy niepewne info zaczynają się wątpliwości czy to spoiler czy nie.

ocenił(a) serial na 4
Dealric

Wiem o co Ci chodziło, jednak mam pytanie. Czy w przypadku TWD spoiler był kiedykolwiek pewny? :)

ocenił(a) serial na 7
tomb2525

Biorąc pod uwagę spoilery soophii to po 3-4 sprawdzonych spokojnie można było założyć, że i reszta będzie. No i jak się okazało była.

ocenił(a) serial na 4
Dealric

A na to nie zwróciłem uwagi :) W takim razie zwracam honor

ocenił(a) serial na 9
vegas666

Nie napalał bym się tak. W więzieniu np zginął Otis, który przecież zginął w połowie II sezonu.
Wydaje mi się również z Rick nie straci ręki a bardziej - mocno go poturbują.

LiamC

Rick na pewno nie straci koczyny no bez przesady,po co te gdybania

ocenił(a) serial na 4
RobertWW

W komiksie to było. Podejrzewam, że w serialu też to pokażą biorąc pod uwagę fakt, że jest to jeden z najważniejszych momentów w całej historii. Pożyjemy, zobaczymy. Oby tylko w 3 sezonie nie było wyciętych scen tak jak w 2 (patrz Vatos).

ocenił(a) serial na 8
tomb2525

http://www.deathmagnetic.pl/trash-metal/scott-ian-na-planie-the-walking-dead-gal eria-zdjec/
Gitarzysta zespołu Anthrax miał zagrać w ,,The Walking Dead".
Jakoś nie przypominam sobie, żebym go kiedykolwiek w tym serialu widział. Może wycięli scene z nim.

ocenił(a) serial na 8
KUNOvonLICHTENSTEIN

A to nie koleś którego Rick widział przez okno? On leżał w pokoju, a na ścianie było napisane krwią "God forgive us". Tak myślę, ale pewności nie mam.

ocenił(a) serial na 8
mareczekp2

Nie, miał on wystąpić w 2 sezonie w odcinku 10,11,12, lub 13.

ocenił(a) serial na 4
mareczekp2

On wystąpił w tym internetowym serialu pt. Torn Apart, który miał nam umilić czas aż do premiery drugiego sezonu. Jak widać ze zdjęć grał zombie, więc wiele do roboty nie miał. Choć dla fanów zespołu to niezły "smaczek"

ocenił(a) serial na 10
RobertWW

Merl stracił łape więc Rickowi gubernator jej nie utnie. Co by było jakby Rick spotkał Merla? Obaj nie mogliby sobie podać ręki na przywitanie? XD

ocenił(a) serial na 8
vegas666

srali muszki będzie wiosna, będzie trawka lepiej rosła ! Wszystko co tu piszecie to tylko jakieś plotki nie wiadomo jak to się wszystko dokładnie potoczy.... kto zginie a kto przeżyje.... Na tą chwile to nie wiem czy nawet napisany jest scenariusz ....

ocenił(a) serial na 4
Lodowy

Scenariusz jest już częściowo napisany, gdyż od jakiegoś miesiąca kręcone są już sceny do początkowych epizodów :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones