The Walking Dead
powrót do forum 3 sezonu

Sezon 3

ocenił(a) serial na 5

Witam
Mógłby mi ktoś przybliżyć fabułę 3 sezonu,dokładniej o co będzie chodziło z tym więzieniem i gubernatorem ? Tak mniej więcej bez większych spoilerów..Z góry dziękuje.

ocenił(a) serial na 5
Piotrek14

A frytki do tego chcesz? Z ketchupem? Patrz ile mamy tu tematów. Naprawdę myślisz, że w żadnym z nich nie został poruszony ten wątek? Czy może potrzebujesz, aby wszystko podać Ci na tacy? W sumie czemu nie. Po co ruszyć mózgownicą i samemu poszukać. Lepiej spamić kolejnym tematem o tym samym i czekać na frajerów, którzy po raz setny będą odpowiadać na pytania leni.
Powodzenia, mam nadzieję, że takich znajdziesz.

ocenił(a) serial na 4
BeeBee61

O tym samym sobie pomyślałem jak zobaczyłem ten temat. Oczywiście, nie mówię tego po to aby kogoś obrazić, bo nie to chodzi, jednakże od zakończenia drugiego sezonu, rozmowy na forum nie dotyczą niczego innego jak więzienia, gubernatora i wszystkiego co jest z tym związane. Ludzie, proszę. Trochę chęci, a na wszystkie pytania znajdziecie odpowiedzi w innych tematach. Wystarczy tylko chcieć.

Piotrek14

Ludzie aleście leniwi ;) Poprzeglądajcie inne tematy to sie dowiecie więcej o 3 sezonie i gubernatorze a i polecam poczytać komiks również w polskiej wersji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones