The Walking Dead
powrót do forum 5 sezonu

Hej jak tam wrażenia po finale? Liczyłem na zdecydowanie więcej. W sumie to niczym nie zostałem zaskoczony bo większość była wiadoma już od dawna.

ocenił(a) serial na 4
aron_4

odcinek dobry, chociaż miałem nadzieję na więcej akcji no i 90 minut, tak jak było zapowiadane.

_nagash

To samo, myślałem ze już się zacznie z tymi wilkami a tu dalej nic. Narazie Morgan wychodzi na mistrza survivalu - sam przetrwał tak długo. W ogóle to miał ktoś umrzeć z ekipy Ricka a z tego co widziałem wszyscy cali. Sasha i ksiądz ładną mają faze.

_nagash

Było 90 minut z reklamami Kuźwa ! Tak nas właśnie zrobiono w konia stacja zapowiadała 90 minut seson finale bla bla bla szkoda że nie podali iż reklamy są zawarte w tych 90 minutach.

ocenił(a) serial na 7
aron_4

a czy przypadkiem finał nie miał trwać 90 minut?

ocenił(a) serial na 10
madziius

pisali 90 minut a twal 60 minut

ocenił(a) serial na 7
TiGoN

no dokładnie, nie wiedziałam czy mam jakieś ucięte sceny... ale to chyba chodziło o to, że jeszcze +30 minut reklam ...

madziius

A no miał razem z reklamami po gówno reklamują się że 90 minut.....mogli zwyczajnie powiedzieć ze finał będzie dłuższy 15-20 minut. Trzeba było jednak zrobić dobra reklamę i zapowiedź sezon finale 90 minut!!!!!

ocenił(a) serial na 10
aron_4

Dla mnie spoko odcinek tylko malo akcji jak na finalowy odcinek i to ze bedziemy musieli sobie troche poczekac na 6. Nareszcie Diana bedzie sama i bedzie musiala sie rodzic Rickow.Mam nadzieje ze uspokoi sie sprawa glena ze zdrajca. i w koncu zaczna ich uczyc przetrwania . Teraz maja mala przewage nad wilkami bo Morgi o nich wie i sie przygotuja na ich ataki. pozdrawiam:-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones