The Walking Dead
powrót do forum 9 sezonu

Według mnie te 3 odcinki były naprawdę dobre i nie mam pojęcia o co chodzi ludziom piszącym ,,ale gówno" , ,,co za dno" Chciałbym podsumować 3 odcinki 9 sezonu TWD i uświadomić niektórym, że ten serial jeszcze nie jest spisany na straty.
ODCINEK 1
Powolny, ale dający nam dużo do myślenia.Widać, że Anegla Kang wie co robi, 8 sezon wyglądał jakby był kręcony przez zupełnego amatora, tutaj możemy zauważy, że showrunner podchodzi do sprawy serialu poważnie.
ODCINEK 2
Brak kompletnej logiki, ale czego można było się spodziewać.Scena z wypadkiem Aarona lekko naciągana, ale oglądając ją byłem w wielkim stresie co podczas oglądania sezonu 8 się nie zdarzyło.Scena z helikopterem ma sens ponieważ zostanie wyjaśniona w następnym epizodzie
ODCINEK 3
Bardzo dobry!!!
Sceny Ricka z Judith bawią a zarazem podkreślają nadchodzącą stratę głownego bohatera.Wątek Jadis został odpowiednio wykorzystany i wyjaśnił wszystkie niejasności, jest coraz mroczniej oraz coraz ciekawiej
Jedynie ostatnia scena zostawia niesmak w ustach.
Mi ten sezon bardzo się podoba.Spójrzcie na IMDB Rotten tomatoes, gdzie tam epizody 9 sezonu są bardzo ciepło przyjmowane

ocenił(a) serial na 7
bartosz_lawniczak_2

Zgadzam się z Tobą. Nie wiem tylko czy zniknięcie lub uśmiercenie Ricka będzie dobrym posunięciem. Wtedy druga połowa sezonu będzie nijaka. Bo Daryl to nie ten poziom a Negana od czasu pojawienia się w serialu jest jak na lekarstwo. Był rewelacyjny Shane to nawet jego się pozbyli.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones