PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=372986}

Tożsamość szpiega

Burn Notice
7,3 5 167
ocen
7,3 10 1 5167
Tożsamość szpiega
powrót do forum serialu Tożsamość szpiega

8 sezon

ocenił(a) serial na 8

Będzie? Nie będzie? Coś ktoś słyszał?

ocenił(a) serial na 9
karolinex

Przecież 7 sezon jest ostatnim. Więcej sezonów nie będzie :)

ocenił(a) serial na 8
karolinex

przykro ale to koniec....

ocenił(a) serial na 8
slavo2

przykro to się robi jak się patrzy na poziom tego sezonu

ocenił(a) serial na 8
gagarin77

gagarin77 Twoje zdanie...o gustach się nie dyskutuje. Faktem jednak niezaprzeczalnym jest że serial się kończy :-)

ocenił(a) serial na 10
slavo2

czy michael zginie, pogrzeb w koncowych scenach...

ocenił(a) serial na 8
victor44

też tak w kościach czuję...Sam Axe ma mieć własny serial (tak plotki głoszą) zostają Michael, Fiona i Jesse...z dotychczasowej fabuły wynika że Michael stacza się już w kierunku samo destrukcji więc jedynym rozwiązaniem logicznym i specyficznym dla amerykańskiej widowni to jest uczynić z niego męczennika sprawy...więc chyba go uśmiercą :-(

ocenił(a) serial na 7
slavo2

Nie byłabym taka pewna, ci żołnierze na pogrzebie mają mundury Navy Seal...

ocenił(a) serial na 8
Sytia

jeden mundur i to chyba Sam ma go na sobie :-) Mike zginie

ocenił(a) serial na 7
slavo2

Jeśli ktoś już musi zginąć, to mam nadzieję, że Mike, a nie Sam :)

ocenił(a) serial na 9
Sytia

tak źle nie będzie:) chociaż serial serial do końca happy endu nie ma

ocenił(a) serial na 7
mate21

Szkoda pewnej osoby, ale mi osobiście zakończenie się podobało :)

ocenił(a) serial na 8
gagarin77

To ciekawe, bo w mojej opinii ten serial zaczął się na dobre w 5 sezonie, a 7 sezon to już prawdziwa serialowa perełka.

ocenił(a) serial na 8
Mayki

Tak "perełka" gdy po pozbyciu się jednego wroga okazuje się że na jego miejscu wyrasta kolejny i tak już przez 7 sezonów. Powinni skończyć to jakoś sensownie na 5 sezonach a nie ciągnąć w nieskończoność. Wiadomo o wszystkim decyduje $. Ten sezon jest o tyle inny że prawie w ogóle nie ma wątku "pomocy słabszym" tylko jest wątek główny. Tu jest też według mnie problem, bo owy wątek jest po prostu słaby i naciągany. Tak było zawsze, tyle że nie było to tak widoczne gdy większą część odcinka zabierało radzenie sobie z sytuacjami pobocznymi. Zawsze były też nowe Macgyveryki/ Macgyveryzmy... a teraz zamiast tego jest relacja z wizyty Michaela u psychologa, która jest moim zdaniem zbędna w serialu akcji.

Mayki

Zgadzam sie z przedmówca. Na siłę przedłużali serial, który mógłby się skonczyć na 5 sezonie. Jednakże 6 sezon ogląda się nienajgorzej. Było kilka naprawdę dobrych odcinków.

ocenił(a) serial na 9
gagarin77

ten sezon bije na glowe poprzednie....

ocenił(a) serial na 8
jogi_tg

a w którym miejscu?

ocenił(a) serial na 9
gagarin77

idz na avatara

ocenił(a) serial na 8
jogi_tg

dziękuję już byłem.... może jakieś argumenty następnym razem

ocenił(a) serial na 8
gagarin77

Dyskusja jest raczej bezcelowa, bo przytoczone przez Ciebie największe wady ostatnich sezonów BN, w moi przekonaniu są ich największą siłą.

Ty uważasz wątek psychologiczny za bezcelowy. Dla mnie pokazanie zmagań wewnętrznych Westena, to jeden z najmocniejszych elementów tego serialu. Już przez kilka sezonów podejmował on decyzje, które były niezgodne z jego "przekonaniami". Natomiast w siódmym sezonie - na naszych oczach - główny serialowy protagonista staje się czarnym charakterem.

Autorzy serialu mogli osiąść na laurach i do końca serwować na serial w klimatach Miami Vice, a jednak tego nie zrobili. Poszli zdecydowanie głębiej. W 5,6 i 7 sezonie jest coraz mniej sielankowo, a coraz bardziej mrocznie. Ja to kupuję - ty oczywiście nie musisz.

Nie mówię, że pierwsze sezony oparte na schemacie pomagania "osobom w potrzebie" były złe. Bardzo dobrze wspominam te odcinki, a BN był wówczas fajnym i lekkim serialem.

Czy główny wątek jest naciągany? Oczywiście, że jest - i jak słusznie zauważyłeś - zawsze takie był. Co nie zmieni faktu, że siódmy sezon serialu ogląda mi się rewelacyjnie, jak nigdy wcześniej.

ocenił(a) serial na 8
Mayki

Mogę się zgodzić z tym że masz odmienną opinię na temat tego sezonu, przytaczasz swoje argumenty - O.K. potrafię to uszanować... natomiast ta część twojej wypowiedzi rozłożyła mnie na łopatki (...)do końca serwować na serial w klimatach Miami Vice, a jednak tego nie zrobili. Poszli zdecydowanie głębiej(...)
aż się za głowę złapałem.
Może tylko przypomnę że MV to w głównej mierze serial dramatyczny, a nie serial akcji. np są odcinki w których na naszych oczach zostaje zgwałcona jedna z głównych bohaterek, są też odcinki o staczaniu się na dno policjantów (z głównej obsady) albo epizody poruszające tematy pedofilii...same lajtowe klimaty

ocenił(a) serial na 8
gagarin77

ostatni odcinek BN był lepszy niż reszta tego sezonu ale dawniej zdarzały się lesze odcinki. Jak na finał to mogło być lepiej. Podobała mi się ta zabawna sytuacja gdy Sam i Jesse poszli do sklepu po najpotrzebniejsze rzeczy i Jesse wziął rzeczy... a Sam piwo :P

gagarin77

Hola, hola! Nie tylko piwo! Przecież to Sam wziął największego bohatera ostatniego odcinka, czyli taśmę klejącą.

ocenił(a) serial na 8
Pumo

Nawet nie byle jaką taśmę tylko tą MacGyvera :P

ocenił(a) serial na 8
gagarin77

Jeśli chodzi o Miami Vice, to rzeczywiście trochę się wygłupiłem. Oglądałem ten serial za młodu (miałem bodaj 6-7 lat) i oprócz fajnego klimatu Miami niezbyt wiele zapamiętałem, a co drastyczniejsze elementy pewnie zostały wyparte przez psychikę :) Myślę, że lepszym porównaniem do pierwszych sezonów BN byłby "Żar Tropików" (oczywiście pozbawiony wątku szpiegowskiego). To była własnie taka lekka komedyjka sensacyjna z hawajskimi koszulami i Mojito.

Tak czy owak uważam, że BN z sezonu na sezon był coraz lepszym serialem. Ostatni odcinek nie był arcydziełem, ale trzymał dobry poziom. Fajne nawiązania dialogowe do INTRA serialu. Końcówka trochę przesłodzona, ale też ujdzie. Oj będzie brakować Westena i spółki.

Ostatnia scena Sama i Jesse daje jednak nadzieję na spin-off.

ocenił(a) serial na 10
Mayki

Bez Michaela to będzie nudne jak ten film The fall of the Sam Axe - Westen tak rzadko tam występował, że praktycznie się nie liczył, co sprawiło, że film był nudny, bo praktycznie film czy serial, bez Michaela nie ma sensu

Tak czy siak serial super, szkoda, że koniec :c

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones