PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=372986}

Tożsamość szpiega

Burn Notice
7,3 5 167
ocen
7,3 10 1 5167
Tożsamość szpiega
powrót do forum serialu Tożsamość szpiega

Warto! Obejrzałam wczoraj ostatni odcinek serialu, lubię oglądać fajne, kilkuletnie już seriale. Ten serial oglądałam okazjonalnie, robiąc dużo przerw, ale nie opuszczając żadnego odcinka. Kiedy ostatnio przerwałam oglądanie, byłam w połowie 4. sezonu. Wcześniejsze sezony były, jak dla mnie, do takiego spokojnego oglądania, przyjemne. Natomiast gdy niedawno zaczęłam oglądać dalej, nie mogłam już przestać. Serio, od końca 4 sezonu, a już całkowicie od 5 sezonu serial stał się naprawdę super, trzy ostatnie sezony były rewelacyjne, pogłębili psychologię postaci, na co czekałam (w poprzednich sezonach było tego za mało i ubolewałam nad tym, bo widziałam, że bohaterowie i wątki mają potencjał psychologiczny), serial nabrał tempa, więcej akcji ściśle związanej z głównym wątkiem, świetne zwroty akcji, pojawiło się trochę sytuacji niespodziewanych. Na prawdę mega. Wciągnęłam się na całego, trzy sezony obejrzałam w bardzo krótkim czasie;) Twórcom serialu należą się gratulacje za to, że nie tyle utrzymali poziom, co i tak byłoby w porządku, ale podnieśli go, i to bardzo. Tak jak mówię, ostatnie trzy sezony wymiatają i nawet tylko dla nich warto obejrzeć serial od początku i nie tracić tamtej części historii.
Adekwatny tytuł polski! W końcu! Ten, kto wymyślił polski tytuł serialu, z perspektywy ostatniego sezonu, może czuć się farciarzem;P Trafił w 10:) Pokonał oryginalny:)
Do czwartego sezonu serial oceniłabym na 7, ale za te zaskakujące, piękne trzy ostatnie sezony koniecznie 10 się należy:)
To tak dla tych, którzy też lubią sięgać po nieco starsze seriale i mogą zastanawiać się, czy oglądać ten. Pierwsza połowa serialu fajna, dobra. Druga nabiera większego tempa i jest rewelacyjna. Polecam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones