Tokyo Vice
powrót do forum 1 sezonu

Co się dzieje z tą aplikacją dodają odcinki e03, e04,e05 i po 15 min już ich nie ma.

suhyts

No, nie ma nowych odcinków, a powinny być dzisiaj, nie?

agatakoniak

Wczoraj przez przypadek ukazał się epizod 3,4,5 jednocześnie, i znikną .

ocenił(a) serial na 8
suhyts

Z takim podejściem HBO Max nie wróżę wielkiego sukcesu w Polsce, w innych krajach już 5 odcinek, a u nas będą kapać po 1 odcinku tygodniowo.

ocenił(a) serial na 8
dominik9257

Czy oni sa normalni?

ocenił(a) serial na 8
kpaszkowski

Mnie wkurza że znowu jesteśmy traktowani jako kraj drugiej kategorii, nie przepadam za Netflixem ale co się odwala na Max’ie to brak słów.

dominik9257

Na hiszpańskim jest 5 odcinków więc może na pl nie ma dlatego, bo zaspali z tłumaczeniem/lektorem? Stawiałbym na problemy polskiego oddziału za które ktoś odpowiedzialny powinien zostać zwolniony.

dominik9257

Mogli chociaż też 4 odcinek dodać :/

ocenił(a) serial na 7
suhyts

p... ich, rezygnuje z abo i wypływam na szerokie wody. Naucz się tumanie jeden z drugim, że pirat to źle obsłużony klient.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
sobanek

Nie dokonałem oceny to raz, jak narazie po dwóch odcinkach mocne 7 dlatego tak mi zależy na dalszych. Co to epitetów to bardzo miło mi poznać twój poziom.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
sobanek

Brawo i współczuję twojemu otoczeniu obcowania z tobą.

ocenił(a) serial na 8
suhyts

mozesz sobie popisac trollu

sobanek

Ale ty jesteś konkretnie nie dosolony.

suhyts

Hej. Strasznie się czyta ten wasze komentarze. Zamiast poczytać jak jest w innych krajach już obrzucacie siebie blotem.Nie ma w tym nic dziwnego. Mam HBo max od dwóch lat za granicą i to jest normalne. HBO wypuszcza po jednym, dwóch odcinkach. Polska nie jest tu wyjątkiem. Taka mają politykę, ale wielu widzow to oburza. Po co mam płacić za dostęp do platformy w której odcinki w danym sezonie są wypuszczane cyklicznie a nie jednorazowo jak w innych platformach.

ocenił(a) serial na 8
beauty2mummy

warto zauważyć, że HBO jest w TV, dlatego jest cyklicznie

beauty2mummy

Przecież nikt nie ma problemu z tym, że odcinki serialu są wypuszczane cyklicznie, problemem jest natomiast opóźnienie względem całej reszty świata i nielegalnych źródeł. Obecnie w Polsce mamy dostępny odcinek 3, a Ty zagranicą możesz już obejrzeć odcinek 5.

klon81

Nie. Nie ma żadnych opóźnień. Przynajmniej w Europie. Może w USA jest inaczej. Ja mam tylko 3 odcinki dostępne. Tak mają też moi znajomi z innych krajów Europy. Być może inne zasady o obowiazuja w Stanach

beauty2mummy

Nie. Nie ma... być może. Czyli "być może" w USA są opóźnienia skoro "jest inaczej". No ale tam już piąty dostępny. Jak to logicznie pogodzić? Może tak: Być może masz rację. Być może nie. Nie wiem. Ale się wypowiem ;-) Kocham to.

ocenił(a) serial na 7
suhyts

Dramat z tym HBO, support oczywiście ma wylane i nawet nie czyta swojego FB. Człowiek chce być uczciwy a na torrentach już 5 odcinków lata.

ocenił(a) serial na 8
suhyts

U mnie dalej brak ep5 na aplikacji.

ocenił(a) serial na 8
ZupkaChinska

A wg filmwebu pojutrze premiera ostatniego? ósmego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones