PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=297661}

Torchwood

7,4 3 047
ocen
7,4 10 1 3047
Torchwood
powrót do forum serialu Torchwood

Trudno uwierzyć, że taki Jacuś zostanie kiedyś taką spokojną twarzyczką : D

sdms

Myślę, że 500 000 lat mogło go trochę uspokoić.

użytkownik usunięty
Annkoo90

a to nie było 5 000 000 lat? jak nie więcej :D

ocenił(a) serial na 5

Face of Boe zyla chyba bilion lat, jesli dobrze pamietam z pierwszego odcinka, w ktorym sie pojawila.

ocenił(a) serial na 10
sdms

Producenci milion razy mówili, że to był żart, i Jack nie jest Face of Boe...

Roxana

Nieprawda? Julie Grader - jedna z producentek na Comic Con w San Diego w 2008 roku stwierdziła, że Jack Harkness i Face of Boe to jedna i ta sama osoba. John Barrowman, David Tennant i Russell T Davies również stwierdzili, że sądzą, że Jack i FOB to ta sama osoba. Później Davies kładł duży nacisk na to, że jest to jedynie przypuszczenie.

sdms

*Julie Gardner oczywiście a nie Grader

ocenił(a) serial na 10
sdms

Daj jakiegoś linka. Śledzę ileś tam grup torchwoodowych w necie i pierwszy raz słyszę, żeby Julie coś takiego powiedziała...

Roxana

http://www.youtube.com/watch?v=BiRLW0aaI2g - nagranie z panelu dyskusyjnego nt. Torchwood na Comic Con w San Diego w 2008 (tu akurat link do 3 części, ale to spokojnie pozostałe sobie znajdziesz). Co do wypowiedzi Barrowmana, Tennanta i Daviesa to Torchwood Declassified seria 2, ale nie wiem który odcinek dokładnie.

Roxana

http://www.youtube.com/watch?v=BiRLW0aaI2g - nagranie z panelu dyskusyjnego nt. Torchwood na ComicCon w San Diego 2008 (część 3, pozostałe części także na youtube). Co do wypowiedzi Barrowmana, Tennanta i Daviesa to Torchwood Declassified season 2, ale nie wiem który odcinek. Davies kładł nacisk, że to tylko przypuszczenie w czasie promocji bodajże Miracle Day.

ocenił(a) serial na 5
Roxana

Mowic sobie moga do woli, jesli tego nie wkomponuja w serial (ktorys z nich), to bedzie trzeba sie opierac na tym co bylo w serialu powiedziane.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones