PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=297661}

Torchwood

7,4 3 047
ocen
7,4 10 1 3047
Torchwood
powrót do forum serialu Torchwood

Wiecie co mnie denerwuje? Że ten serial był sprzedawany jako "doktor who dla trochę
starszych, taki poważniejszy i trudniejszy". Co za bzdura. Ten serial jest po prostu dziecinny.
Nie wystarczy dodać krwi i seksu, żeby serial był poważniejszy? A logika fabuły? A
wiarygodność postaci? Doktor w obrębie swojej unikalnej poetyki jest spójny, wiarygodny i
zdarza mu się mieć coś ciekawego do powiedzenia. Tu dostajemy mieszankę odcinków
(sezonów?) niezłych (może nawet dobrych) i tak "parcianych", że szok.

Daję 5 ze względu na "znajomości".

ocenił(a) serial na 7
Rigante

Nie wiem, do jakiego etapu doszedłeś w oglądaniu, ale polecam 3 serię (tylko 5 odcinków) - jesli chodzi o fabułę, wchodzą na dużo wyższy poziom, historia jest bardzo ciekawa i dość "ciężka", dużo poważniejsza - dość mocno zapadła mi w pamięć.

Oglądałam Torchwood w ogóle nie porównując z Doctorem i chyba tak trzeba, bo nie ma zbyt wielu podobieństw i takie porównania raczej nie mają sensu. Mi kilmat serialu przypadł do gustu, obok złych historii były bardzo dobre, oryginalne fabuły, ale to dość nietypowy serial i nie dziwię się, że wielu się nie podoba.

ocenił(a) serial na 5
_malena_

Obejrzałem całość. 3 sezon strasznie rozczarowująca końcówka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones