serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Trigun

1998
25 min.
8,0 3 340
ocen
8,0 10 1 3340
Na planecie, o wiele mówiącej nazwie, Gunsmoke, prażonej promieniami bliźniaczych słońc, łowcy nagród przeczesują pustynię w poszukiwaniu Vasha the Stampede. Rewolwerowca... więcej

Ten serial nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Trigun zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

Na planecie, o wiele mówiącej nazwie, Gunsmoke, prażonej promieniami bliźniaczych słońc, łowcy nagród przeczesują pustynię w poszukiwaniu Vasha the Stampede. Rewolwerowca tak niebezpiecznego, że za jego głowę wyznaczono nagrodę o zawrotnej wysokości $60,000,000,000! Vash, zwany również "Człekokształtnym Tajfunem", oskarżony jest oNa planecie, o wiele mówiącej nazwie, Gunsmoke, prażonej promieniami bliźniaczych słońc, łowcy nagród przeczesują pustynię w poszukiwaniu Vasha the Stampede. Rewolwerowca tak niebezpiecznego, że za jego głowę wyznaczono nagrodę o zawrotnej wysokości $60,000,000,000! Vash, zwany również "Człekokształtnym Tajfunem", oskarżony jest o zniszczenie kilku miast, ale, choć to nieprawdopodobne, nie istnieje ślad, żeby kiedykolwiek kogoś zabił, a nawet by często używał swego wielkiego rewolweru. A jednak, każdemu, komu uda się odnaleźć Vasha, przydarza się jedna z dwóch rzeczy: albo zostają ciężko ranni (zazwyczaj z własnej ręki), albo odchodzą, nie wierząc, że taki kretyn mógłby być osobą, której poszukują. Seria składa się z 26 odcinków.

studio
Mad House / Tokuma Shoten / Victor Company of Japan (JVC)
tytuł oryg.
Trigun
inne tytuły
Trigun Miedzynarodowe
więcej
Językiem oficjalnym na planecie Gunsmoke jest język angielski.

Litera "D" w nazwisku Nicholasa D Wolfwooda jest skrótem od Dokonokuminomonjawaresumakinishiteshizumetarokakora
Krzyż Wolfwooda nosi nazwę Punisher.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych