PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98878}
8,0 3 364
oceny
8,0 10 1 3364
Trigun
powrót do forum serialu Trigun

Po wysłuchaniu kawałka dramy z Czarnym Kotkiem w roli głównej zastanawia mnie, kto mu użycza głosu. Niby Może jakiś fan Trigun' a doszedł do tej informacji przypadkiem ?

ocenił(a) serial na 10
Yoashia_san

Według MyAnimeList głosu użycza jej (bo to podobno jest kotka) Yukino Satsuki, czyli ta sama pani, która jest głosem między innymi Yoruichi z Bleacha (i wielu innych). W ogóle to całkiem śmieszne, że dość znana seiyuu (tak przynajmniej mi się wydaje) gra kota, który przez całe anime mówi jedynie "nyaaa", heh.

A skoro już o Kuroneko mowa, ma ktoś może jakieś teorie dotyczące tej... "postaci"? Ja mam wrażenie, że to może być reinkarnacja Rem... Gdzieś czytałam, że czarny kot w Japonii jest symbolem troskliwej matki, więc to całkiem pasuje. Z drugiej jednak strony ten niewinny wygląd może być tylko przykrywką dla szpiega Knivesa. To dopiero byłoby ciekawe :D Chociaż coś czuję, że Yasuhiro po prostu lubi koty...

ocenił(a) serial na 10
SpaceDuck

Yukino Satsuki w Trigun' ie gra również Milly, która jest istotną postacią w fabule. Bardzo często udaje mi się poznać Seiyuu po głosie, większość znanych mi Seiyuu ma już dla mnie kilka imion- odpowiadających rolom w różnych anime. Ale nigdy bym nie wpadła, że Milly Thompson z jej dziewczęcym, cieniutkim głosikiem to "ta sama osoba" co Yoruichi z Bleach' a. Dlatego wcale mnie nie dziwi, jeśli to właśnie Yukino-san powierzono rolę maskotki Trigun' a. Swoją drogą ma kobieta szczęście do kocich ról ;)

Co do teorii o Kuroneko to wg mitologii japońskiej koty mogą stać się zarówno demonami jak i wiernymi obrońcami i pomocnikami ludzi. Głównie rude koty stawały się złe, dlatego Kuroneko nie może być szpiegiem ;) Czarne koty umiały ponoć przepowiadać zmiany pogody. Czarnego maneki-neko dawano w prezencie kobietom jako rodzaj talizmanu przeciw staropanieństwu. Niestety żadna z tych informacji nie wydaje się być dobrym początkiem dla ciekawej teorii spiskowej ;) Poza tym Kuroneko jest złośliwy zarówno dla Wolfwood' a jak i dla Vash' a. Dlatego wydaje mi się, że Kuroneko to tylko charakterna maskotka.

ocenił(a) serial na 9
Yoashia_san

Taak, też mi sie tak wydaje, w końcu nazywa się po prostu 'Czarny kot' :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones