serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Tron: Rebelia

TRON: Uprising
2012 - 2013
31m
7,5 821
ocen
7,5 10 1 821
W cyfrowej rzeczywistości młody program o imieniu Beck wyrasta na nieoczekiwanego przywódcę, stając na czele buntu przeciwko opresyjnym rządom Clu. Zainspirowany legendarnym Tronem, Beck walczy o wyzwolenie innych programów uwięzionych w wirtualnym świecie znanym jako Grid. Zobacz pełny opis
Tron: Rebelia zobacz gdzie obejrzeć online

twórcy

gatunek

produkcja

premiera

Emmy
Serial zdobył nagrodę Emmy, 2 inne nagrody oraz 4 nominacje
Sprawdź wszystkie nagrody
Tron: Rebelia
Teaser nr 1
[b]"[serial=609754]Tron: Uprising[/serial]" [/b]funkcjonować będzie jako prequel [b]"[film=487478]Tronu: Dziedzictwo[/film]"[/b]. Zgodnie z tytułem poznamy w nim szczegóły buntu, do jakiego doszło wewnątrz wirtualnego świata.  2011-03-04T10:29:16 https://fwcdn.pl/webv/44/69/24469/tron.24469.4.jpg

W oświetlonej neonami cyfrowej przestrzeni Gridu "Tron: Uprising" przedstawia historię Becka, utalentowanego młodego programu, który otrzymuje nieoczekiwaną rolę przywódcy buntu. Napędzani dziedzictwem legendarnego Trona, Beck i grupa różnorodnych rebeliantów rzucają wyzwanie opresyjnym rządom Clu, poruszając się po cybernetycznymW oświetlonej neonami cyfrowej przestrzeni Gridu "Tron: Uprising" przedstawia historię Becka, utalentowanego młodego programu, który otrzymuje nieoczekiwaną rolę przywódcy buntu. Napędzani dziedzictwem legendarnego Trona, Beck i grupa różnorodnych rebeliantów rzucają wyzwanie opresyjnym rządom Clu, poruszając się po cybernetycznym krajobrazie pełnym niebezpieczeństw i intryg. Animowany serial zagłębia się w podróż Becka prowadzącą do samopoznania i skomplikowaną dynamikę ruchu oporu, a wszystko to na tle urzekającego wizualnie świata wirtualnych krain i konfliktu o wysoką stawkę. Gdy Beck zmaga się ze swoim nowo odkrytym przywództwem, odkrywa złożoność lojalności i poświęcenia, tworząc sojusze z nieoczekiwanymi programami w cyfrowym powstaniu. Pośród zapierających dech w piersiach cyberpejzaży i intensywnych bitew "Tron: Uprising" splata opowieść o buncie, tożsamości i trwałym duchu wolności w pulsującym sercu cyfrowej granicy.

studio
Sean Bailey Productions / Walt Disney Studios / Walt Disney Television Animation
tytuł oryg.
TRON: Uprising
inne tytuły
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Nowe odcinki

ocenił(a) serial na 10

Oł je będą nowe odcinki TRON hura

Bo nie nadawają HEHE a szkoda bo dobre było ...

Finał

ocenił(a) serial na 8
Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

Będzie na DVD?

ocenił(a) serial na 9

Orientuje się ktoś może czy ta seria wyjdzie u nas na dvd z polskim dubbingieml? I czy wszystkie 19 odcinków zostało już wyemitowanych na Disney XD?

Czy to serial jak Avatar: legenda Aanga czy Batman TAS, czyli i dla dorosłego i dla dzieci?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones