7,5 800
ocen
7,5 10 800
812
chce zobaczyć
{"type":"film","id":609754,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/TRON%3A+Uprising-2012-609754/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum serialu Tron: Rebelia
 • Capitano_S ocenił(a) ten serial na: 8

  Niestety, czuć, że w planach był kolejny sezon. Ostatni odcinek - świetny, niestety nie rozwiązano w nim żadnych wątków. (A był taki moment, że wydawało się, iż za chwilę ujrzymy Rinzlera..) Dostajemy więc zakończenie otwarte, w najlepszym momencie...

 • FlashBack ocenił(a) ten serial na: 10

  Capitano_S Dokładnie, też liczyłem, że jakoś z wiedzą o tym, że mogą nie dostać kolejnego sezonu zakończą finał z Rinzlerem zabijającym Becka i jako taki troszkę ogarnięty w temacie Planszy widz czuł to napięcie, że za chwilę faktycznie tak się stanie. No ale niestety cliffhanger, nie powiem, że zły, ale w zbyt dużym napięciu nas zostawił. Mam nadzieję, że jednak się uda im wydać kolejny sezon, ewentualnie jakiś film animowany prostujący fabułę serialu przed wydarzeniami z TRON: Legacy, bo nie wydaje mi się, że dokończą to w następnych częściach kinowych, aczkolwiek retrospekcje w Dzedzictwie były bardzo dobre i stanowiły dużą część tego co było dobre. TRON LIVES!

 • Capitano_S ech, mieli idealny moment, zeby pokazać rinzlera, a tak prawie nic sie nie zmienilo a drugi sezon nie wiadomo czy bedzie...

 • m0t0 ocenił(a) ten serial na: 8

  Mighty_SavagE warto tez przejsc tron evolution by poznac troche fabuly, ewentualnie macie dostep do jakichs innych zrodel fabularnych o TRONie?

 • Capitano_S Nieco kur**ca mnie strzeliła. Jako zakończenie pierwszego sezonu- rewelacyjny odcinek, niestety jako finał serialu... ehhh... wielka szkoda że nie zobaczymy drugiego sezonu. Także liczę na może jakiś film animowany stricte to dvd ze zwieńczeniem historii.

  A prawdę mówiąc dało się zakończyć serial na tym odcinku. Wystarczyłoby aby Tron stał się Rinzlerem...

 • Capitano_S ocenił(a) ten serial na: 8

  Grievous Pewnie gdyby tworząc scenariusz wiedzieli, że po pierwszym sezonie nastąpi kasacja, tak by zrobili. Niestety...
  Swoją drogą po tej scenie treningu Trona z Beckiem na początku odcinka uświadomiłem sobie, że walka "młodego" z Rinzlerem to by było naprawdę coś :) (Mimo, że wynik byłby z oczywistych względów znany)

 • Capitano_S Widać było, że twórcy tworzyli scenariusz tego odcinka dosyć ostrożnie. Wystarczyłoby lekko zmodyfikować jedną scenę i mielibyśmy zwieńczenie serialu z Rinzlerem. Autorzy jednak tego nie zrobili... i to było świetne. Ile to razy wydawało mi się, że to koniec, a jednak Rebelii udało się przetrwać. Rewelacyjny odcinek.
  Teraz zadajmy sobie jedno pytanie. Skoro twórcy mieli wersję z zamknięciem, a mimo to poszli drugą ścieżką to czyżby jednak dla serialu zapaliło się zielone światło? Wszak po co w innym przypadku mieliby dawać otwarte zakończenie, które nie wyjaśnia nic? Jedyną odpowiedzią jest na moje to, że sezon drugi jednak ujży światło dzienne.

 • Capitano_S ocenił(a) ten serial na: 8

  Kwarc A mi się zdaje, że niestety nie - ten odcinek prawdopodobnie powstał zanim zapadła decyzja o anulacji serii, a jak już owa zapadła, to nic nie zmieniali.

 • Judzio ocenił(a) ten serial na: 8

  Capitano_S Dokładnie, wielka szkoda bo się wkręciłem :(

 • mrPARADOKS ocenił(a) ten serial na: 9

  Capitano_S Tyle gównianych seriali leci na tym kanale a pojawił się jeden genialny i go anulowali po pierwszym sezonie paranoja

 • mrPARADOKS Wciąż nie zapomnę kału w postaci Akwalans, takich twórców powinno się tępić, a te odmóżdżające bajki trzeba by wycofać po pierwszych odcinkach, rewolucja telewizyjna, z dzieci nie mogą zrobić bąkolubnych bez mózgów!