PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=617624}
2,6 17 378
ocen
2,6 10 1 17378
Trudne sprawy
powrót do forum serialu Trudne sprawy

Przyznaję się bez bicia że obejrzałam 2-3 odcinki tego ,,wybitnego dzieła,, Ni cholerę nie rozumiem
przesłania, sensu w tym paradokumencie, to nawet śmieszne nie jest, to jest żenujące. Człowiek
po obejrzeniu tego czegoś zastanawia się czy naprawdę istnieją tacy ludzie, z tak absurdalnymi
problemami. Najgorsze jest że naprawdę istnieją i mają się całkiem dobrze. Litości ;(

ocenił(a) serial na 1
ocenił(a) serial na 1
unhappyperson

Zgadza się te seriale to totalne gówno

użytkownik usunięty
unhappyperson

Większość ludzi ogląda dla jaj,jak filmy klasy Z.

No tak, ale mnie osobiście odrzuca i żenuję.

unhappyperson

Równowaga na świecie musi być to skoro są inteligentni ludzie to muszą też być osoby poniżej pewnego poziomu inteligencji. Taki jest świat a światem rządzą pieniądze. Skorą są chętni do oglądania takich wybitnych seriali paradokumentalnych to nie stoi nic żeby na tym zarabiać. Prawda jest taka że najlepsze seriale produkowane są w USA a polskie dzieła są mizerne ale w sam raz dla widowni która ogląda TV W dobie internetu każdy kto chce tylko może wybierać w serialach które go zainteresują nawet dzień po premierze w USA są już dostępne może oglądać kiedy chce i ile razy chce i nie musi czekać miesiącami żeby polska TV wykupiła serial i pokazywała o atrakcyjnej porze po 22.00

użytkownik usunięty
lad21ewc

Hehe.A co?Dziwicie się?Trudne sprawy podobnie jak Dlaczego ja? to beznadziejne tasiemce.Kto to ogląda?

ja ..

użytkownik usunięty
rita156

Myślę,że nie tylko ty.:)

Błagam was powiedzcie mi który to odcinek o tym Dariuszu wiecie puścimy sobie muzyczke co do wanny jej wskoczył. Nic między nami nie będzie bo oglądałem u niekrytego ale oglądnoł bym se cały

użytkownik usunięty
roki200

Co???

lad21ewc

Z tego co wiem w USA też podobne "dzieła" emitują. Nie każdy amerykański serial to Breaking Bad.

lad21ewc

Z tego co wiem w USA też podobne "dzieła" emitują. Nie każdy amerykański serial to Breaking Bad.

lad21ewc

Z tego co wiem w USA też podobne "dzieła" emitują. Nie każdy amerykański serial to Breaking Bad.

unhappyperson

Należę do tej grupy ludzi, którzy oglądają tego typu produkcję, gdyż głupota i debilizm w połączeniu z gra aktorską śmieszą mnie równie mocno co CSI: Miami...

ocenił(a) serial na 5
Skandal

podpisuję się pod tym.

ocenił(a) serial na 2
unhappyperson

Zgadzam się. Ale ludzi oglądają to , bo nic innego nie ma w TV, nawet jeśli ktoś ma kablówke. Niektórzy uważają że ogladadają, poniewaz są tam porady prawne. xd Ja sama nieraz z nudów oglądam, ale długo nie wytrzymuje jak zaczynają drzeć się ci ludzie. Jest ich 3 i kazdy wrzeszczy... nie dość że nic nie mozna zrozumieć to az telewizor trzeszczy...; (

unhappyperson

omg w tych komentarzach trudne sprawy są gorsze niż w serialu. zluzujcie majty, pseudomądrzy

unhappyperson

Ogląda się to z kilku powodów.
- po prostu z nudów - trzeba przyznać, że czasem jest tak, że po prostu nie ma nic innego w TV, a to jedyne rozwiązanie. Można też nie oglądać, ale... nie będę się w to zagłębiać.
- to jest tak idiotyczne, głupie, bezsensowne, beznadziejne i puste, że aż śmieszne. To chyba jeden z powodów, dla których tego typu "seriale" cieszą się tak dużą popularnością. Szczególnie wśród młodzieży (nie uwłaczając nikomu) można zauważyć tendencję do oglądanie tego w porze obiadowej lub popołudniami, kiedy teoretycznie powinno się uczyć.
- i... czy to nie wspaniałe uświadomić sobie, że ktoś ma większe problemy od Ciebie...?:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones