serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Truth Be Told

2019 - 2023
46m
6,8 1 127
ocen
6,8 10 1 1127
Zanurz się w świat podcastów o prawdziwej zbrodni. więcej mniej
Truth Be Told zobacz gdzie obejrzeć online

twórca

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Truth Be Told
Zwiastun nr 2 (sezon 2)
Truth Be Told
Zwiastun nr 1 (sezon 1)
Truth Be Told
Teaser nr 1 (sezon 2)
nr 2 (sezon 2) 2021-08-04T09:52:06 https://fwcdn.pl/webv/84/16/58416/58416.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/118/811018/Truth_Be_Told_Season_2_Official_Trailer_Apple_TV_.vp9.1080p.webm

Zanurz się w świat podcastów o prawdziwej zbrodni. Nowe dowody zmuszają podcasterkę (Octavia Spencer) do ponownego otwarcia sprawy o morderstwo, która uczyniła ją sławną. Aaron Paul gra mężczyznę, w którego niesłusznym skazaniu mogła mieć swój udział.

na podstawie
Kathleen Barber (powieść)
dystrybucja
Apple TV+
studio
Chernin Entertainment / Endeavor Content / Hello Sunshine
tytuł oryg.
Truth Be Told
inne tytuły
Are You Sleeping (tytuł roboczy) USA
więcej
Zdjęcia do serialu były kręcone w Los Angeles (Kalifornia, USA).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Nie wydaje się wam ,że gra aktorska była w tym serialu jakaś sztuczna, momentami jakby się oglądało reality-show Kardashianów. Cała rodzinka Poppy i jej znajomki wydają się tacy wygłaskani i przerysowani. Nie mówię już nic o "siostrach". Sama historia nawet ok, ale aktorstwo kiepskie ,łącznie z główną bohaterką.

Wciągnąłem cały sezon w jeden dzień. Naprawdę fajne serial z ciekawą fabuła i paroma zwrotami akcji, których się nie spodziewałem. Co więcej, to kolejna dobra produkcja z serii An Apple Originals. Widziałem już SEE, które dla mnie jest najlepszym serialem 2018 roku i skończyłem TMS.

Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

Serial o kobiecie

użytkownik usunięty

która niszczy ludziom życia mówieniem w podcaście tego, co jej się wydaje, samozwańczej sędzi, która nie ponosi właściwej odpowiedzialności za swoje oszczerstwa.
A jest protagonistką, o zgrozo.

Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.