PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=809722}

Turbulencje

Manifest
6,7 10 872
oceny
6,7 10 1 10872
Turbulencje
powrót do forum serialu Turbulencje

Sezon 4 zamówiony.

ocenił(a) serial na 4

Oficjalnie Netflix zakupił serial Manifest i ogłosił 4 i zarazem ostatni sezon składający się z 20 aż odcinków.
Ogólnie serial słaby ale jak dałem rade obejrzeć 3 pierwsze sezony to skusze się na ostatni 4.

ocenił(a) serial na 8
Mar_28

A jak dla mnie serial dobry, rzadko mi się zdarza nie przewijać. Niestety Netflix psuje wszystko czego się łapie, Lucyfer, dom z papieru itd... a szkoda.
W całym 3 sezonie brakowało mi tylko chłopaka tej małej bo wyszła trochę na takiego szona, będzie na niego czekać sretetete, nie ma go nie wytłumaczyli tego w żaden sposób.

ocenił(a) serial na 4
AshtarPL

zobaczymy jak to bedzie, ostatni odcinek gdzie pojawił sie straszy (młody)zaskoczenia brak czułem ze tak bedzie .czas zobaczyc final.

ocenił(a) serial na 8
Mar_28

Też tak czułem, jednak dużo "niewinnych" ludzi ginie, jeszcze więcej osób zginie niż się uratuje...

ocenił(a) serial na 4
Mar_28

im dalej tym gorzej, dobrze, ze bedzie na netflixie bo tam jest przyspieszenie...

ocenił(a) serial na 4
Mar_28

Ja jestem dopiero na 2 odcinku 3 sezonu i szczerze mówiąc, to ciężko się to ogląda.. Irytująca gra wielu aktorów ale także cała historia zmierzająca donikąd sprawia, sięgam po kolejny odcinek tylko wtedy, gdy już na prawdę nie ma nic lepszego do obejrzenia.. Pewnie dotrwam do końca, bo jestem po prostu ciekaw zakończenia tej historii, ale jestem przekonany, że nie będzie to jakieś arcydzieło.. Ten serial wzorował się podobno na kultowym już Lost i zdaje się, że podąża jego śladem - im dalej w las tym gorzej. Problem w tym, że Lost zaczynał z (bardzo) wysokiego C, natomiast początek tego serialu był zaledwie "niezły", więc pewnie tym boleśniej upadnie. Obym się mylił.

ocenił(a) serial na 4
flavious

dokładnie miał być hit niby na miarę losta a tu średnio moim zdaniem.finał zobacze jak już tyle sezonów obejrzałem ale szału na pewno nie bedzie

Mar_28

Sam jesteś słaby

ocenił(a) serial na 4
marcino241984

no nie powiesz mi ze serial jest rewelacyjny.

Mar_28

a wiadomo kiedy będzie?

ocenił(a) serial na 4
agviki

jeszcze nie ,też jestem ciekaw

ocenił(a) serial na 4
Mar_28

No niby słaby ale się ogląda. Zawsze kiedy chcę odpuścić dają coś ciekawego ;) dla tego 4 to w sumie spoko nota.

Mar_28

"Ogólnie serial słaby ale jak dałem rade obejrzeć 3 pierwsze sezony"
Masochizm? :D
Ogólnie serial przeciętniak - fajny pomysł, za mały budżet na lepszą obsadę/efekty/scenarzystów etc. A szkoda, dylatacje czasu czy światy równoległe mają spory potencjał (patrz: Dark).
O dziwo, mimo że przeciętniak, chętnie oglądam. Ot, lekki serial z dość ciekawą fabułą. Trzeci sezon trochę słabszy, jakby kręcony w pośpiechu? Co w sumie nie byłoby dziwne zważywszy że kręcili podczas pandemii.

Mar_28

Nie powiedzialabym ze slaby. Kazdy odcinek wnosi cos nowego. Dla mnie mega ciekawy a zadko jakis serial mnie wciaga. Moim zdaniem 9/10

ocenił(a) serial na 6
Szmminka

Fakt -każdy odcinek wnosi coś nowego, tak nowego, że ze strachem myślę o 4 sezonie co jeszcze zdołają wymyślić by bylo dziwniej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones