PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=809722}

Turbulencje

Manifest
6,7 10 872
oceny
6,7 10 1 10872
Turbulencje
powrót do forum serialu Turbulencje

Taki średniak

ocenił(a) serial na 4

Oj, coś po pierwszym odcinku jedzie mi tu strasznie zrzynką pomysłów z kilku seriali z ostatnich paru lat. 4400, Wirus, itp. Jest bardzo poprawnie i przewidywalnie - zgodnie z zasadą że widzowie najbardziej lubią to co już widzieli. Do tego obsada.Bardzo przewidywalne i sztampowe wybory. Głowna rola - oczywiście blond laska która jest policjantką (bo otyła 40-letnia księgowa byłaby beee).Wogóle scenariuszowo wygląda to na produkcję z drugiej ligi. Nie jest to chyba serial jakościowy(może nie miał takich aspiracji?) i wygląda trochę tak, z przed kilku lat. No ale może się czepiam i po prostu przyzwyczaiłem się do wodotrysków i fajerwerków z HBO, Netflixa, AMC i HULU. Producentem Jest Robert Zemeckis a on mi się nigdy z rewolucyjnym podejściem do kina nie kojarzył. Cóż, ja raczej poczekam na drugi sezon Amerykańskich bogów.

lornemalwo

A czy wiadomo coś o trzecim sezonie?

ocenił(a) serial na 6
marciniakbaranek

2 sezon słabiutki.Wszystko przez zwalnianie głównych wykonawców.Oby nie powstał 3

ocenił(a) serial na 3
marciniakbaranek

Nie, proszę.

lornemalwo

Robert Zemeckis to czlowiek odpowiedzialny za takie tytuly jak Forest Gump serie Back to the Future czy Contact serialu nie widzialem ale jesli byl zaangazowany Zemeckis to obejze i dam znac doceniam tworczosc tego rezysera.

ocenił(a) serial na 4
lornemalwo

strata czasu

ocenił(a) serial na 4
tomekguru

Eee ocena 4 to ujdzie:). Bardzo dobry do sprzątania. 2sezon lepszy niż 1

lornemalwo

Zgadzam się. Za dużo telenoweli. Tłumaczenia oczywistości. Kobieta ma nudności, wymiotuje ale mimo tego musi wyraźnie powiedzieć "jestem w ciąży"

lornemalwo

Średniak idealny pod obiad/prasowanie/gotowanie. I dobrze, nie każdy serial musi być intelektualną ucztą, czasem trzeba dać odpocząć mózgowi.
Największy zarzut ode mnie - za dużo wątków typu opera mydlana czy dramat obyczajowy. Mieli idealny pomysł na serial sci-fi, może nawet z wątkiem horroru - to wtrącają niepotrzebne wstawki jak z telenoweli. Zamiast 16/13 średnich odcinków można było z tej historii wycisnąć dobry materiał na sezony po 6-7 odcinków.

lornemalwo

Hahahahahahahaha

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones