Turbulencje
powrót do forum 4 sezonu

Wiadomo

ocenił(a) serial na 4

Kto ogladal podobne filmy wie, ze ten serial czekal happy end. 4 sezony, 62 odcinki - no, w moim przypadku 55, bo nie chcialo mi sie ogladac 7 odcinkow, wiec obejrzalem tylko trzy ostatnie w 30 minut - i dostajemy szczesliwe zakonczenie, gdzie rodzinka znowu wraca do tego co bylo. Szczerze? Pasuje mi to. Ale scena z tym duchem w samolocie byla komiczna, ogolnie serial ma duzo komicznych i absurdalnych scen.
Ogolem serialu nie polecam, mozna go bylo zakonczyc juz na 2 sezonie. Wlecze sie jak slimak, ma absurdalne sceny, gra aktorska jest irytujaca, po obejrzeniu tych 55 odcinkow mialem ochote odlozyc telefon na bok i tylko sluchac aktorow, bo nie moglem juz na nich patrzec.
I ten nieszczesny Zeke, jak to sie mowi do trzech razy sztuka. Koles dwa razy umarl, ale w koncu znow odzyl i wszyscy zyli sobie dlugo i szczesliwie.

ocenił(a) serial na 10
Damiann17

Jak można komentować serial a w szczególności dany sezon w którym praktycznie każdy odc. pominąłeś wtf

ocenił(a) serial na 4
Fan_Seriali

Bo ogladalem cale 3 sezony i obejrzalem ostatnie 3 z 4 sezonu? Nie jestem jedyna osoba, ktora taierdzi, ze serial sie wlokl jak tasiemiec

ocenił(a) serial na 10
Damiann17

Ale jesteś mniejszością

ocenił(a) serial na 4
Fan_Seriali

I? Serial dla mnie iest denny i tyle.

ocenił(a) serial na 10
Damiann17

Jest*

ocenił(a) serial na 4
Fan_Seriali

Dziekuje za poprawke, dwie litery stoja dosc blisko siebie na klawiaturze

ocenił(a) serial na 7
Fan_Seriali

ja obejrzałam 1 i ostatni odcinek finałowego sezonu. Mam podobne odczucia do Damiann17 ;)

ocenił(a) serial na 10
beetty

Dla mnie jest to genialny serial, ale spk

Fan_Seriali

Co w nim jest genialnego? Rozumiem, że może Ci się podobać ale określenie go "genialnym" jest przesadzone

ocenił(a) serial na 4
rejczz

zgadzam sie, okreslanie go genialnym jest troche nie na miejscu. Mysle, ze wiekszosc osob przyzna, ze serial sie bardzo ciagnal i aktorzy czy dialogi nie byly wyjatkowe - to juz jest argument za tym, ze serial nie moze byc okreslany genialnym

ocenił(a) serial na 6
Damiann17

Zgadzam się dla mnie pierwszy i ostatni odcinek najlepszy budżet był widać na nie oba bo cały serial bez tych odcinków to jak trudne sprawy i w 11.

Damiann17

Dokładnie, chociaż mi się zakończenie nie podobało.

ocenił(a) serial na 10
rejczz

Tobie całe życie pewnie nic się nie podoba taka prawda.

Damiann17

Ja wymiękłem właśnie w okolicach połowy drugiego sezonu. Jeśli serial już się zakończył i ta przerwa czasowa w samolocie z pierwszego odcinka pierwszego sezonu została wyjaśniona, to byłbym wdzięczny za wskazanie konkretnego odcinka który tą tajemnicę rozwiązuje. Bo przyznam że jestem lekko ciekawy jakie jest wyjaśnienie tej tajemniczej kwestii i maksymalnie jeden odcinek mogę jeszcze obejrzeć.

ocenił(a) serial na 4
Niewierny_Tomasz

nie bylo to chyba wyjasnione o ile dobrze pamietam, jedyne co mowili to po prostu oni sie polaczyli z tym swiatem pozaziemskim i tyle. Tez bylem tego ciekaw ogolnie

ocenił(a) serial na 6
Damiann17

To taki urok takich seriali że się ciągną. Tyle dobrze że udało się dokończyć i jest jako takie zakończenie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones