PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=446341}

Tylko miłość

4,5 4 675
ocen
4,5 10 1 4675
Tylko miłość
powrót do forum serialu Tylko miłość

Wszystko takie realistyczne, ciekawe wątki, dobrzy aktorzy

oglądałam kilka odcinków ze względu na Świderskiego, Ziętek, Kożuchowską,Bończaka i nie podobał mi się ten serial. Jedynie Jerzy Bończak Ewa Ziętek i Małgorzata Kożuchowska ratowali ten serial

ocenił(a) serial na 2
kinomanka_13

Kożuchowska ratowała serial ? Takiej mimozy i beztalencia chyba nie widziałam w rzadnym serialu .

nathalie34

ale ja wymieniłam też innych aktorów to nie powinnaś się mnie czepiać, a poza tym ja do pani Małgosi nic nie mam. Ja rozumiem że ciągle gdzieś może grać bo to jej zawód ale lubię ją w tym serialu i w ,,Kilerze ". I zauważyłam że pierwszy raz się ze sobą nie zgadzamy a zawsze się zgadzałyśmy.

ocenił(a) serial na 9

To prawda. Serial życiowy.

ocenił(a) serial na 2
mati113

Jakby się tak ludzie naprawdę zachowywali to bym miała ubaw , żenujące dno które zaistniało na ekranie !

ocenił(a) serial na 9
nathalie34

Faktycznie dużo argumentów w Twojej wypowiedzi.

ocenił(a) serial na 2
mati113

Manipująca wszystkimi sylwia, nawiedzona maja mimoza , rozner dorosły facet , który nie ma swojego zdania , mota się jak dziecko we mgle ....brrr. daleko od tego g...

ocenił(a) serial na 2
mati113

I tylko 300 filmów obejrzanych od 7 lat , congrat. Polecam denne seriale w dalszym ciągu , najlepiej emkę , he he.

ocenił(a) serial na 9
nathalie34

Za to ja polecam słownik ortograficzny, i trochę więcej oleju w głowie Bidulko Ty.

ocenił(a) serial na 2
mati113

Nie kumasz anglika to do słownika !

ocenił(a) serial na 9
nathalie34

O właśnie, właśnie, do słownika, ale już! Podstawy zrozumiesz, to dalej popiszemy.

ocenił(a) serial na 9
mati113

Bo na razie nie mam zamiaru pisać z osobą, która słowo "żadnym" pisze przez "rz" :-)

ocenił(a) serial na 2
mati113

obejrzyj dobre kino , a potem sie zabierz za denne seriale człowieku.

ocenił(a) serial na 9
nathalie34

A Ty najpierw naucz się ortografii, a później się udzielaj Kobieto. Do garów.

ocenił(a) serial na 2
mati113

iNie pisz już do mnie bo błazen z ciebie . Obejrzyj serialik , na zdrowie .

ocenił(a) serial na 9
nathalie34

Naucz się idiotko ortografii, a później popiszemy. Do garów babsztylu

ocenił(a) serial na 2
mati113

Musisz byc starym dziadkiem , do garów kobieto to mówiło sie za komuny jak mniemam.

ocenił(a) serial na 9
nathalie34

Do słownika pajacu.

ocenił(a) serial na 2
mati113

Do słownika to ty zaiwaniaj , żadnych argumentów nie podałeś co do swojego ukochanego serialiku , bo ich po prostu nie masz ! Cóż takiego cię urzekło w tym " dziele " ?

ocenił(a) serial na 2
mati113

Nie ma dyskusji bo nie wiesz co napisać, żal mi cię. Może książkę poczytaj to dobierzesz jakieś słowa jak ci ich brak .

ocenił(a) serial na 2

Ulubiiny serial gratuluję gustu !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones