PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=446341}

Tylko miłość

4,5 4 675
ocen
4,5 10 1 4675
Tylko miłość
powrót do forum serialu Tylko miłość

Tandeta

ocenił(a) serial na 1

Kolejny tandetny serial niby o miłości. Mnoży się tylko tych bzdur typu: Tylko Miłość, Pierwsza Miłość, M jak Miłość. Takie tytuły mają poloty wśród kur domowych, które nie mają nic do roboty prócz oglądania tej tandety. W każdym z tych seriali wszystkie sytuacje i motywy są powtarzane jakby tworzono coraz to kolejny serial na podstawie poprzedniego. Jak ten leci w TV to przełączam na 1ke

Utajniony

Wiesz co, ja uważam, że takie seriale - obyczajowe, romansy - są całkiem niezłe, jeśli ogląda się tylko kilka z nich i jest w nich coś ciekawego. "Tylko miłość" jest na maksa przewidywalne - dobro zwycięża, bla bla bla, Maja żeni się z Rafałem, tyle że dopiero po 2000 odcinkach. Dla mnie to tylko tandeta zrobiona dla kasy...

Utajniony

tandetny ale naprawde dobra oprawe muzyczna ma:D

ocenił(a) serial na 3
Utajniony

Z tych filmow pt. 'm jak milosc' ' pierwsza milosc' ' tylko milosc' to wlasnie 'tylko milosc' jest najgorsza , reszte da sie zniesc =]

Utajniony

Całkowicie się zgadzam z założycielem tematu.

ocenił(a) serial na 2
Utajniony

Tja. Ponadto szczególnie przeraża mnie coś, czego jeszcze nigdzie indziej nie widziałam - drewniana aktorka dziecięca.

Daguchna

Na początku to dało się to jeszcze znieść, ale teraz to fabuła o dupę potłuc. Do jednego wora z "M" i "Klanem", nie zapominając o "pierwszej Miłości".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones