Tyran (2014-2016)
Tyran: Sezon 2 Tyran Sezon 2, Odcinek 1
Odcinek Tyran (2014-2016)

Mark of Cain

7,4 53
oceny
7,4 10 1 53
Tyran
powrót do forum s2e1

s2e01

ocenił(a) serial na 7

zaczyna się wreszcie wakacyjne oglądanie!

sezon zaczęli mocno- matka przeciwko Jamalowi, syn chce wyjechać z ciężarną żoną (oj żeby donosiła) a Barry leży na pustyni.
Ciekawe czy Jamal uciekł gdzieś zagranicę? Nawet by mi to pasowało,że ucieka od wszystkiego.
Leila jak zwykle piękna i elegancka
Molly na szczęście było mało i nie zdążyła mnie sobą irytować

karolina_1357

Nie wiem czemu tyle ludzi hejtuje Molly.
Ogólnie odcinek mi się podobał, a w zwiastunie następnego Jamal jest więc raczej nie uciekł xd I o ile się nie mylę przylecą dzieci Barrego, dla mnie ok, tylko nie wiem czemu mają to robić.

ocenił(a) serial na 6
karolina_1357

Serial odzyska u mnie 2 gwiazdki jak zabiją Molly, mówię nie dla stereotypów durnych, głupich, wpierniczających żonach...
Gdy tylko widzę tą naiwnie durną kobietę to automatycznie wyłączam każdy odcinek i musze odczekać kilka dni żeby do niego wrócić...

Hagraven

"mówię nie dla stereotypów durnych, głupich, wpierniczających żonach" to pasuje idealnie do prezydentowej jak jej tam Leila XD Istne piękne drewno nie kreacja aktorska -_-
A Molly jakoś zaczęłam trawić. Jest zwykła i nijaka, jak to normalna babka, a nie dama z totalitarnego kraju ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones