serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

U nas w Filadelfii

It's Always Sunny in Philadelphia
2005
22m
7,7 4 360
ocen
7,7 10 1 4360
Perypetie czworga egocentrycznych przyjaciół  prowadzących irlandzki bar w Filadelfii. więcej mniej
U nas w Filadelfii zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Głównymi bohaterami serialu jest grupa przyjaciół, którzy wspólnie prowadzą irlandzki bar w Filadelfii. Na przekór tytułowi "It's always sunny in Philadelphia", wcale nie jest tak radośnie... Młodzi nie potrafią poprowadzić pubu, który świeci pustkami, a oprócz tego wplątują się w fatalne związki bez przyszłości i popełniają masę głupot.Głównymi bohaterami serialu jest grupa przyjaciół, którzy wspólnie prowadzą irlandzki bar w Filadelfii. Na przekór tytułowi "It's always sunny in Philadelphia", wcale nie jest tak radośnie... Młodzi nie potrafią poprowadzić pubu, który świeci pustkami, a oprócz tego wplątują się w fatalne związki bez przyszłości i popełniają masę głupot. Oprócz Charliego, Maca, Dennisa i Dee od drugiego sezonu do "gangu" dołącza weteran ekranu Danny DeVito, grający rolę ojca Dennisa i Dee. Serial zyskał dużą popularność głównie dlatego, że porusza tematy tabu. Bohaterowie serialu prezentują dość kontrowersyjne poglądy na różne aspekty życia,  które zresztą chętnie i szybko zmieniają, jeśli tylko mogą na tym zyskać.

studio
3 Art Entertainment / Bluebush Productions / FX Productions / więcej
tytuł oryg.
It's Always Sunny in Philadelphia
inne tytuły
It's Always Sunny on TV (tytuł roboczy) USA
więcej
Kristen Wiig brała udział w przesłuchaniach do roli Dee Reynolds.
Serial kręcono w Los Angeles (Kalifornia, USA) i Filadelfii (Pensylwania, USA).
Serial kręcony jest przy użyciu tylko jednej kamery.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Czemu taka niska ocena?

ocenił(a) serial na 10

IASIP ma 7.5 a mierne Big Bang Theory 8?

Zajebisty odcinek. Dennis rozwalił system ;-)

Szkoda, że w Polsce tak mało osób o nim wie :( GENIALNY SERIAL, 12 sezonów i ani jednego odcinka, który nie śmieszyłby mnie do łez. Oby kręcili go do końca świata i jeden dzień dłużej.

Wie ktoś może czy gdzieś można obejrzeć z tłumaczeniem?

jw