PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=270748}

U nas w Filadelfii

It's Always Sunny in Philadelphia
7,7 4 456
ocen
7,7 10 1 4456
U nas w Filadelfii
powrót do forum serialu U nas w Filadelfii

4 odcinek 10 sezon

ocenił(a) serial na 9

WOW! cały odcinek na jednym ujęciu - świetny Charlie Kelly.
A co do treści, fabuła średnia, jedynie Frank cały w czarnej farbie mocno mnie rozbawił :)

ocenił(a) serial na 10
hamak

mnie zastanowiła scena z podrapanym na twarzy Mac'em przez Dennisa. O co tam dokładnie chodziło?

ocenił(a) serial na 9
MysterMister

Dennisa wkurzył Mac tym, że podszedł i niby "przy okazji" chciał o czymś napomknąć, a od razu widać było, że ma konkretną sprawę, którą chce obgadać. W dodatku bał się Dennisowi spojrzeć przy tym w oczy i Dennis sam przyznał, że go podrapał, bo się zirytował :D Zamiast podejść i pogadać jak mężczyzna, to Mac robił jakieś żałosne podchody i nawet nie potrafił spojrzeć mu w oczy - w każdym razie tak to zostało wyjaśnione przez samego Dennisa w sumie.

ocenił(a) serial na 10
Sada91

faktycznie o to chodziło. wogóle przezabawna jest ta kryptohomoseksualna postawa Maca.

ocenił(a) serial na 10
hamak

Najlepszy odcinek w tym sezonie jak na razie. Charlie w tym swoim amoku podnoszący tysiąc razy ten sam stołek rozbawił mnie do łez.

ocenił(a) serial na 10
hamak

Odcinek oddający lekko hołd Birdman'owi :) Charlie przeszedł samego siebie, koleś ledwo potrafiący czytać ogarnia taką akcje :D

ocenił(a) serial na 10
hamak

Nie było to jedno ujęcie ;) Cały odcinek nawiązuje do filmu birdman, który jest w całości w ten sposób nakręcony.

ocenił(a) serial na 9
hamak

Nie można napisać tytułu odcinka, który znacznie więcej by powiedział niż cyferki?

Charlie Work to zdecydowanie mój ulubiony odcinek ze wszystkich. Po pierwsze praca kamery + muzyka (!), które nadają temu wszystkiemu szaleńczy nastrój. (Swoją drogą Birdman mnie nie zachwycił, ale jest też film Victoria zrobiony w jednym ujęciu, który polecam)
Przede wszystkim ten odcinek pokazał skomplikowaną naturę Charliego! Może i jest niepiśmienny i je żarcie dla kotów, ale w jakiś sposób genialny. No, może "skomplikowana natura" to przesada, ale genialny jest na pewno.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones