PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=867961}

Układ

Rysa
6,7 2 740
ocen
6,7 10 1 2740
Układ
powrót do forum serialu Układ

Rys(i)a 2021

ocenił(a) serial na 8

Obejrzeliśmy w sobotę cały serial - jak na polskie standardy bardzo dobry. Pani Kowalska świetna w tej roli. Czytałem książkę pana Brejdyganta, która dla mnie jest bardzo dobra. Łyżka dziegciu w beczce miodu to gra pana Zakościelnego (nadawał się do tej roli jak do "pchania karuzeli" i te jego farbowane włosy...). Polecam serial...

ocenił(a) serial na 6
wiech100

Książki nie czytałem, ale chyba celowo wybrali takiego aktora, żeby na końcu było zdziwienie, chociaż każdy kto już widział kilka filmów czy seriali w życiu od razu się domyśli.

ocenił(a) serial na 7
McGyverPL

Dokładnie, ja się domyśliłem w pierwszej minucie jak zobaczyłem go w obsadzie.

McGyverPL

Dzięki za spoiler

McGyverPL

Dołączam się do podziękowań. Już nie trzeba oglądać.

ocenił(a) serial na 1
wiech100

A ile ty i ci z którymi oglądałeś w sobotę cały serial mają lat? Bo po wpisie wychodzi, że jesteście coś około 7-9 latkami, więc takie filmy chyba nie są dla was. Gdzie są rodzice?

misiek_maciek_2

Po co taki bezsensowny komentarz ?

ocenił(a) serial na 3
wiech100

A pani Kowalska to kogo tam grała spytam z ciekawości?Jak dla mnie serial po prostu męczący,nieciekawy i nudny z masą niewyraźnych retrospekcji na haju,takich zapchaj dziur.Poza tym masa błędów,nachalnego promowania jedynej słusznej platformy sprzedażowej w Polsce i nic nie wnoszących scen seksu.Drugi sezon sobie daruję.

KAROLsas

Rzeczywiście błędów dużo - przytoczę jeden - 6 odcinek 20-22 minuta. Brzozowska z patolog Walińską siedzą w kawiarni, Monika wypija całe wino z kieliszka i po krótkiej rozmowie znowu jest wino w kieliszku, które Brzozowska ponownie wypija. Ja bym tak chciała - kupuję sobie 2 wina (białe i czerwone) i mam to wino na zawsze :)

Pantera775

Ale też "Seba" rozmawiający przez telefon przez 2 odcinki (na 2 piętrze motelu - 35.min 37sek w 7 odc. i 2min. 40sek w 8 odc. !)

ocenił(a) serial na 8
Pantera775

Też to zauważyłam, a nie jestem spostrzegawcza...

ocenił(a) serial na 10
wiech100

Będzie 2 sezon?

Patrycja22_3

Tak. W grudniu zaczęły się zdjęcia.

ocenił(a) serial na 10
golleador

dzieki super

golleador

Skąd ta informacja o pracy nad 2 sezonem ?

IlidanDA

Czytałem o tym na którymś z portali o mediach.

golleador

Ok. Też już znalazłem. Na wirtualne media. Mam nadzieję, że Układ pojawi się w tym roku. Może na lato bo wtedy posucha w serialach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones