PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=645378}
3,0 7 043
oceny
3,0 10 1 7043
Ukryta prawda
powrót do forum serialu Ukryta prawda

Gra aktorska to czysta amatorka, a historie kompletnie z dupy.
1/10. Nie oglądajcie tego gówna.

E: Tak, wiem, że aktorzy to statyści.

NexaT

Ja ogólnie lubię sobie obejrzeć takie "amatorskie seriale" ale tego jakoś nie trawię. Szkoda, że SAMW zastąpili tym serialem...

NexaT

masz racje gra aktorska to jast masakra juz trudnych sprawach i w dlaczego ja jest duzo lepiej

ocenił(a) serial na 1
bloody_lady

Jednym z głównych argumentów do odwiecznego hejtu trzech tego typu produkcji z Polsatu była właśnie zawsze fatalna gra aktorska. Jednak po pojawieniu się tego badziewia z TVN człowiek dopiero widzi, co znaczy tak naprawdę 'fatalna gra aktorska'. W szkołach podstawowych dzieci w jasełkach pokazują więcej kunsztu aktorskiego.

A tak ogólnie co do Ukrytej Prawdy, to o ile te z Polsatu można obejrzeć dla śmiechu, to tu czegoś takiego nie ma. Mamy tylko kretyńskie, pseudo-życiowe historie z bohaterami, którzy potrafią tylko irytować widza. Do bani takie coś. Nie wiem, jak ktoś może to oglądać.

NexaT

któregoś dnia oglądałam reklame nowego programu chyba na polsacie ten program wydaje mi się typu dlaczego ja i trudne sprawy ale mam nadzieje ze bedą lepsi aktorzy niż w ukryta prawda.
ale miałeś rację że już dzieci w szkolnym teatrzyku grają na większych emocjach

ocenił(a) serial na 2
NexaT

...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones