PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=712050}
6,8 6 823
oceny
6,8 10 1 6823
7,7 3
oceny krytyków
Unbreakable Kimmy Schmidt
powrót do forum serialu Unbreakable Kimmy Schmidt

ale trzeci sezon jest dużo poniżej poziomu poprzednich sezonów. Żarty czasami na poziomie amerykańskiego standardu - czyli takie 5/10. Jeszcze nie skończyłem całości, ale tak jak by ktoś podmienił scenarzystę.
Swoją drogą Kimmy ma też chyba większy biust ;)

ocenił(a) serial na 8
Wojtulek

Aktorka chyba była w ciąży ostatnio ;)

Wojtulek

Zgadzam się, w ogóle ten sezon był bardzo nierówny, początkowe odcinki bardzo średnie, w połowie sezonu nawet się wkręciłem, ale tylko po to żeby na koniec się rozczarować. Niestety ale ten sezon oceniam na takie mocne 6/10. Gdzieś się podział klimat poprzednich sezonów, oby scenarzyści odnaleźli go przy 4 sezonie.

PS. Czy tylko mnie wkur... Tituss? Nigdy nie był moją ulubioną postacią, ale w tym sezonie zwyczajnie sprawiał że miałem ochotę wyłączyć serial.

ocenił(a) serial na 8
mad_man_172

No na pewno nie jest to też moja ulubiona postać delikatnie mówiąc.
Zdecydowanie nie. Za to uwielbiam postać pani psycholog z problemami alkoholowymi :) Ogólnie w serialu było parę naprawdę genialnych scen.
P.s. Po nicku spodziewałem się wpisu na temat przegenialnego Madmen ktorego niestety właśnie kończę.

Wojtulek

O tak pani psycholog w ciągu 5 min rozbawiła mnie bardziej niż Tituss przez cały sezon. Żałuję że nie rozbudowali tematu studiowania bardziej, tylko tak na szybkości wszystko poszło:)

Mój nick nie ma nic wspólnego z serialem ( nawet go nie widziałem), wziąłem go od takiej jednej piosenki, którą męczyłem przez całe LO.

ocenił(a) serial na 8
Wojtulek

Mnie bardzo śmieszył trzeci sezon. Chyba tylko z ostatnich dwóch odcinków sezonu nie byłem zadowolony.

ocenił(a) serial na 9
Wojtulek

Mnie rozczarowało, że zmieniła się Jacqueline. W pierwszym sezonie była bardzo śmieszna, rozkapryszona przez pieniądze. W ostatnim mądra, czuła, kochana. W ogóle nie była już zabawna.
Tytus świetny, choć na żywo bym go nie polubiła, bo był wredny. a Kimmy odwrotnie - na żywo bym ją lubiła, ale niezbyt śmieszna w serialu.
Ogólnie - serial kapitalny!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones