PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=742260}

Upadek królestwa

The Last Kingdom
7,9 22 432
oceny
7,9 10 1 22432
Upadek królestwa
powrót do forum serialu Upadek królestwa

Progres

ocenił(a) serial na 8

Po obejrzeniu dwóch pierwszych sezonów oceniałem ten serial na 4. Ot nieciekawa opowieść z może trzema dającymi się lubić postaciami. Intrygi nieskomplikowane, fabuła napędzana przez religię, bo komuś się coś przyśniło, ktoś ma przeczucie. No tragedia.

Ale... Sezon 3 wyprodukowany już przez Netflix nadał serialowi ogromnego rozpędu. Na siłę próbowałem się doszukać co mi nie pasuje, bo nie mogłem uwierzyć, że z takiego bzdetu zrobili porządny serial na miarę moich ogromnych wymagań, ale wszystko mi pasowało. Oglądałem z zapartym tchem i szczerze polecam każdemu, żeby się przemęczył przez pierwsze dwa sezony, bo warto. Aktualnie moja ocena to 8.

ocenił(a) serial na 8
Faenril

Dobrze powiedziane, jestem na drugim sezonie i oprócz realiów świata jaki przedstawiają to sporo rzeczy mi się nie podoba. Wątki są bardzo małostkowe, wszystko jest albo białe albo czarne, czas chyba nie istnieje a tym świecie dla nie których. Słaba gra aktorska - thyra czy wielkolud clapa to masakra... Słaba charakteryzacja, w 1 sezonie jak widziałem tych vikingów w szczególności inne z tymi tatuażykami z henny to miałem zawsze ubaw... Ogółem taki średniak, ciekawe jak sezon 3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones