PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=742260}

Upadek królestwa

The Last Kingdom
7,9 22 438
ocen
7,9 10 1 22438
Upadek królestwa
powrót do forum serialu Upadek królestwa

Właśnie oglądnęłam 1 odcinek drugiego sezonu ,jest naprawdę super

ocenił(a) serial na 10
ewaw59

Dokładnie. Jestem wniebowzięty! Serial był i jest dokładnie taki sam. Nie stracił na jakości, akcja dalej zapierda** jak poje**na ;d Jestem mega zaskoczony ze udało im się utrzymać ten poziom.

Skullers

A czytałeś ten cykl "Wojny Wikingów''

Skullers

Czy drugi odcinek już oglądnięty?

ocenił(a) serial na 9
ewaw59

proszę mi przypomnieć na szybko co to za blondyna i koleś z nim podróżują bo już mi się zapomniało :-( co to za jedni?

ocenił(a) serial na 9
mitrus80

jest dobrze jak na razie, sytuacja fajnie się rozwija w odpowiednim tempie, jak zwykle fajnie zarysowane postacie, fajna zakonnica, nawet żona Alfreda jakoś wyładniała, wyrobiła się ;-) długo kazali czekać na 2 sezon

mitrus80

Uhtred podróżuje z Haligiem (żołnierz Wolfa, który pilnował koni pod koniec 1 sezonu w lesie, taki wystraszony) i z Hild zakonnicą, którą uratowała Królowa Iseult w trakcie gwałtu.

ocenił(a) serial na 9
Leesha

dzięki za przypomnienie fajna ta Hilda ;-)

mitrus80

Jakie wrażenia po 2 odcinku .dla mnie bomba

ocenił(a) serial na 9
ewaw59

za parę godzin dam znać;-)

ocenił(a) serial na 9
ewaw59

Miazga, świetny odcinek pod każdym względem, nawet nieco jestem zaskoczony rozwojem wypadków, akcja szybko zapieprza, nie można się nudzić po spokojnym wprowadzeniu, 2 odcinek już na pełnych obrotach. Sam nie wiem czy aż za nadto nie pogalopowali.

mitrus80

nie, bo w książkach Cornwella akcja też szybko się rozwija, dobrze że wiem co będzie dalej. bo chyba by mnie krew zalała jakby Kjartan z syneczkiem osiągnęli cel

ewaw59

ten cykl ''Wojny Wikingów'' jest super

ocenił(a) serial na 9
ewaw59

a to ja wolę nie wiedzieć ;-) jedyne co mnie troszkę denerwuje to że główny bohater nie przepuszcza żadnej spódniczce ;-) trochę to takie banalne, i szkoda że Brida tak mało ma scen

ocenił(a) serial na 9
ewaw59

Pierwszy sezon mi się nie podobał ale drugi sezon to mistrzostwo świata. Pierwsze dwa odcinki takie sobie ale od trzeciego odcinka akcja tak zasuwa że chce się oglądać. Mam nadzieję że 3 sezon będzie równie dobry i będzie dużo zwrotów akcji. Rewelacja.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones