PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=742260}

Upadek królestwa

The Last Kingdom
7,9 22 430
ocen
7,9 10 1 22430
Upadek królestwa
powrót do forum serialu Upadek królestwa

Obejrzałem parę pierwszych odcinków, jeśli komuś nie przeszkadza ta tragiczna gra aktorska i reżyseria rodem z filmów klasy b lub c i do tego ma po prostu za dużo czasu. To będzie serial dla takich osób ;]

Przykład - chłop rzuca głowę jakiegoś innego gościa pod bramę miasta i uwaga! głowa była tak rozmazana, że nie było widać co rzuca to reżyser postanowił zrobić slow mo tego rozmazańca - rozumiecie - bez zwiększenia klatek, bez dubli po prostu wziął ten materiał, zbliżył i zwolnił. No nie wiem jakie szkoły filmowe trzeba kończyć, że na takie coś w ogóle wpaść...

zbyncom

Chyba żartujesz..
Dla mnie najlepszy serial o wikingach. Obejrzałem wszystkie 4 sezony jeden za drugim.

Jest taka scena w pierwszym odcinku ale nic tam jest rozmazane.


ocenił(a) serial na 3
ussesus

51 sekund do końca 1 odcinka - głowa rozmazana leciiiii może to jest telefonem nagrane ? gra aktorska też kino klasy b, takie aktorstwo jak amatorów którzy grają w rpg i secna miala być klamrą czyli po kilkunastu latach wraca do zamku, a tam wszyscy wyglądają tak samo, no co to za żart

zbyncom

Mam właśnie przed oczami na netfliksie i nawet przy kiepskiej jakości jaką mają nic nie jest rozmazane.
Co do gry aktorskiej też się nie zgadzam, wszyscy aktorzy trzymają dobry poziom.
HBO może się schować z ich megaprodukcją, to jest dopiero prawdziwa gra o tron.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones