PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=742260}

Upadek królestwa

The Last Kingdom
7,9 22 438
ocen
7,9 10 1 22438
Upadek królestwa
powrót do forum serialu Upadek królestwa

Niestety nie moglem się powstrzymać od komentarza.
Powiedzcie mi proszę ekipo Filmwebu, jakim cudem 5 sezon nie został dodany do serialu?
Jego premiera miała miejsce już kilka tygodni temu.
To nie jest jakiś przypadkowy serial, by można go było pominąć
Czekam na odpowiedz i pozdrawiam:)

użytkownik usunięty
crimso

Nie dostaniesz. Moje kontrybucje prawie rok były sprawdzane i często przez pierdółki odrzucane (jak "sąsiad", a nie jak Moderator chciał "Sąsiad" w nazwie roli). Zanim sprawdzą i zaakceptują info o kolejnym sezonie, minie sporo czasu. Wiele filmów nowych jest zablokowanych przez brak dodanych premier...

ocenił(a) serial na 10
crimso

Dokładnie. Tak wybitna produkcja , która dorobiła się naprawdę sporego fandomu , miesiąc po kolejnym bardzo dobrym ,niestety ostatnim sezonie a tu nic.
Szczerze , to zaglądam tu co jakieś dwa dni i sprawdzam bo chciałbym dołączyć do dyskusji o finałowym sezonie a tu dalej cisza.
Ten serial , to była naprawdę piękna przygoda ,którą przeżywaliśmy przez 8 lat , a Filmweb teraz , w tak ważnym dla nas momencie , czyli po zakończeniu tej całej rewelacyjnej serii pokazuje nam po prostu , gdzie nas wszystkich ma.
Niestety, taka prawda.

mateush87bpa

przecież można oceniać 5 sezon na fw, jest lista odcinków

ocenił(a) serial na 10
rabbit2610

Musieli dodać to dzisiaj ,bo wczoraj sprawdzałem to nie było, teraz już widzę. Zresztą tylko 3 osoby oceniły co oznacza ,że dodano na prawdę niedawno.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones