PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=742260}

Upadek królestwa

The Last Kingdom
7,9 22 432
oceny
7,9 10 1 22432
Upadek królestwa
powrót do forum serialu Upadek królestwa

Uwazam, ze to najlepszy serial historyczny ostatniego 10 lecia po Filarach Ziemi Follet'a.Wieksza dbalosc o detale to jedna rzecz ktora mozna zarzucic.The Vikings wypada blado i niemrawo...wiele scen jest robionych na sile i wydluzanych w nieskonczonosc.Jestem po 5 odcinku 2 serii i pozostal tylko stryj, jako glowny oponent Uthreda.Zostaly 3 odcinki i ciekawe czy upchaja motyw zemsty czy pozostanie czekac kolejne dwa lata na trzeci sezon...

Magister_Perotinus

Zabawne, bo znajdując ten serial, szukałam właśnie czegoś w typie Filarów, które są wspaniałe (miłą niespodzianką był aktor z tego serialu w pierwszym odcinku). Aż żal bierze, że to tylko mini serial. Co do TLK, to jestem dopiero na 3 odcinku, ale na razie wygląda to bardzo dobrze.

Ivelise

World without End to kontynuacja Filarow ale w czasach Wojny Stuletniej, ciut slabsze ale polecam.Dobry klimat sredniowiecznej Anglii w stylu kina z lat 80 tych maja Kroniki Cadfaela-serial ciezko zdobyc, chyba jedynie na torrentach.Miniserial? ?? Nie wiem co poeta mial na mysli bo ani Filary ani Last Kingdom to nie miniserial.Powyzej 4 odcinkow to serial.

Magister_Perotinus

Świat bez końca obejrzałam zaraz po Filarach. Niestety nie wciągnął mnie tak jak one, klimat podobny, ale historia, bohaterowie i gra aktorska nie mają porównania do tamtego serialu.
Filary Ziemi wszędzie widnieją jako mini-series. Czy to tu, na imdb czy wikipedii. :) TLK mini serialem nie jest.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones