Upadek królestwa (2015-2022)
Upadek królestwa: Sezon 1 Upadek królestwa sezon 1, odcinek 8
odcinek Upadek królestwa (2015-2022)

Episode 8

59m
8,3 537
ocen
8,3 10 1 537
Upadek królestwa
powrót do forum s1e8

S01E08

ocenił(a) serial na 6

Bardzo dobry serial niestety do ostatniego odcinka pierwszego sezonu. O ile jeszcze na widok Uhtreda przeskakującego bez szwanku przez mur tarczowników w trakcie bitwy mogę przymknąć oko, to reszta wyglądała trochę śmiesznie. Mianowicie, Ojciec Beocca plus ta hm..kapłanka biorą czynny udział w bitwie wyżynając wikingów, nie powinni z dala odprawiać modłów ? :) . Żadnego konkretnego pojedynku, a byłem prawie pewny takiego - Uhtred - Scorpo... To go zajebał włocznią :) .No kurde trochę słabo. I jeszcze uśmiercili w byle jaki sposób taką fajną postać - Leofrica ...Nie wiem ja czuję niedosyt...

ocenił(a) serial na 8
z69

Mówiąc szczerze brak pojedynków i śmierć Leofrica uznaję za przejaw najlepszej cechy tego serialu - w wielu miejscach stawia realizm nad patetyzm. Ale to co piszesz - kapłanka i Beocco i tym bardziej przeskoczenie Uthreda przez mur tarcz, który dał Sasom przewagę calkowicie przyćmiło pozytywne wrażenie.

ocenił(a) serial na 7
z69

Mi to się przypomniało w tym momencie jakas scena z Xeny bądź Hercules z lat 90'.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones