SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

2010 45 min.
7,2 40 465
ocen
7,2 10 40465
3 958
chce zobaczyć
{"rate":5.0,"count":2}
{"id":"517059","linkUrl":"/serial/Usta+Usta-2010-517059","alt":"Usta Usta","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/70/59/517059/7319344.2.jpg"}
Historia trzech par, które są na różnych etapach związku. Wszyscy przeżywają emocjonalne wzloty i upadki oraz muszą podejmować trudne decyzje.
{"seasons":[4,3,2,1]}
41
{"newestEpisodes":{"link":"/serial/Usta+Usta-2010-517059/episode/--seasonNumber--/list"},"bestSeasons":{"ajax":"/iri/ajax/bestSeasons/517059","link":"/serial/Usta+Usta-2010-517059/seasons/ranking"},"bestEpisodes":{"ajax":"/iri/ajax/bestEpisodes/517059","link":"/serial/Usta+Usta-2010-517059/episode/ranking"}}
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
Usta Usta
Usta Usta (2010) Spot nr 1 (sezon 4) 0:28
[]

Serial opowiada o tym, co się dzieje, kiedy znajdujemy swoją drugą połówkę i pełni nadziei ale i strachu, podejmujemy decyzję o wspólnym życiu. Historia głównych bohaterów zaczyna się tam, gdzie do tej pory inne opowieści oznajmiały swój koniec, a widzom w domyśle pozostawało i żyli długo i szczęśliwie. Głównym bohaterem jest AdamSerial opowiada o tym, co się dzieje, kiedy znajdujemy swoją drugą połówkę i pełni nadziei ale i strachu, podejmujemy decyzję o wspólnym życiu. Historia głównych bohaterów zaczyna się tam, gdzie do tej pory inne opowieści oznajmiały swój koniec, a widzom w domyśle pozostawało i żyli długo i szczęśliwie. Głównym bohaterem jest Adam (Paweł Wilczak), który wreszcie znajduje wymarzoną Julię (Magdalena Różczka). Poprzez tę dwójkę poznajemy pozostałe pary: Izę i Piotrka (Sonia Bohosiewicz, Wojciech Mecwaldowski) oraz Agnieszkę i Krzysztofa (Magdalena Popławska, Marcin Perchuć). Serial pokazuje, że trzeba mieć odwagę, aby dzielić z kimś życie bowiem miłość sama w sobie nie zawsze jest rajem. Do prawdziwej miłości trzeba dorosnąć i dojrzeć. Jak poradzą sobie bohaterowie z codziennym życiem w miłości? Historia miłosna każdej z par jest inna. Adam i Julia są na początku związku, obserwujemy ich pierwszą randkę, pierwszą kłótnię, pierwszą rocznicę związku. Widzimy jak uczą się siebie kochać. Iza i Piotrek przeszli już fazę pierwszego zauroczenia. Znają się i kochają w końcu są przecież małżeństwem. Teraz zdecydowali, że w ich życiu musi pojawić się ktoś trzeci - dziecko. Jak pojawienie się synka zmieni ich życie i miłość? Agnieszka i Krzysztof są małżeństwem już od dobrych kilku lat. Mają jedno dziecko i prowadzą teraz domową walkę o strefy wpływów. Atutem tej produkcji oprócz atrakcyjnej obsady są: dowcipne i dobrze zagrane dialogi, wartka akcja oraz odważne tematy podane z dystansem i ironią. Serial jest produkcją własną TVN.

studio
TVN
data produkcji
2010
tytuł oryg.
Usta Usta
inne tytuły
W serialu wykorzystane zostały obrazy Sabiny Twardowskiej.
W celu promocji serialu wykorzystano oryginalną i ciekawą kampanię reklamową. W całym kraju pojawiły się samochody osobowe z wymalowanymi farbą w spray'u napisami "Piękna nieznajoma, szukam Cię. Adam". Powstało również na różnych forach wiele postów których autorem rzekomo jest ów Adam szukający nieznajomej.
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • sezon 4 O JE ZU... Niby człowiek wiedział, ale jednak się łudził

  mandibula ocenił(a) serial na 8

  Zazwyczaj powroty po latach do różnych formatów wypadają słabo. To co dobrze grało kiedyś, dziś jest ciężkie do przełknięcia. I tak właśnie zapowiada się 4. sezon (przynajmniej po pierwszym odcinku). Chyba najgorzej wypadają dialogi. To w jaki sposób ze sobą ... więcej

 • Serial kultowy

  chatiflatt ocenił(a) serial na 10

  Minęło pięć lat, polskie społeczeństwo staje się coraz bardziej konserwatywne. Wątki poruszone w "Usta, usta" już nigdy nie pojawią się w polskiej tv. Dlatego warto wracać do tego serialu.

 • Gdzie można obejrzeć serial?

  megarayas3

  Witam. Czy jest możliwość obejrzenia serialu gdzieś online? Przeszukałam już wiele stron, ale nigdzie go nie widzę... Może ktoś coś wie? Byłabym wdzięczna.

 • Najlepszy polski serial

  lilvive ocenił(a) serial na 10

  Najlepszy polski serial. 35 odcinków podzielonych na 3 sezony. Akcja bardzo wartka nie jak w polskich serialach gdzie koniec jednego odcinka jest początkiem kolejnego i tak przez 500 odcinków. Każda z postaci jest inna i prezentuje inne wartości ale wszystkie mają wspólną cechę. Koniec końców ... więcej

 • Będzie 4 sezon!

  martdeska ocenił(a) serial na 8

  Sonia Bohosiewicz potwierdziła, że wlasnie powstaje 4 sezon Usta Usta. Emisja na antenie jesienią. Jak myślicie, serial utrzyma poziom poprzednich sezonów?