serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Usta Usta

2010
45 min.
7,2 41 065
ocen
7,2 10 1 41065
3 952
chce zobaczyć
6,0 4
oceny krytyków
Historia trzech par, które są na różnych etapach związku. Wszyscy przeżywają emocjonalne wzloty i upadki oraz muszą podejmować trudne decyzje. Więcej Mniej
Usta Usta zobacz gdzie obejrzeć online

twórca

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Usta Usta
Spot nr 2 (sezon 5) 0:30
Usta Usta
Spot nr 1 (sezon 4) 0:28
nr 2 (sezon 5) 2021-04-13T17:46:58 https://fwcdn.pl/webv/70/80/57080/57080.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/159/517059/ogladaj_nowy_sezon__usta_usta__juz_od_12_kwietnia_tylko_w_playerze_.vp9.1080p.webm

Serial opowiada o tym, co się dzieje, kiedy znajdujemy swoją drugą połówkę i pełni nadziei ale i strachu, podejmujemy decyzję o wspólnym życiu. Historia głównych bohaterów zaczyna się tam, gdzie do tej pory inne opowieści oznajmiały swój koniec, a widzom w domyśle pozostawało i żyli długo i szczęśliwie. Głównym bohaterem jest AdamSerial opowiada o tym, co się dzieje, kiedy znajdujemy swoją drugą połówkę i pełni nadziei ale i strachu, podejmujemy decyzję o wspólnym życiu. Historia głównych bohaterów zaczyna się tam, gdzie do tej pory inne opowieści oznajmiały swój koniec, a widzom w domyśle pozostawało i żyli długo i szczęśliwie. Głównym bohaterem jest Adam (Paweł Wilczak), który wreszcie znajduje wymarzoną Julię (Magdalena Różczka). Poprzez tę dwójkę poznajemy pozostałe pary: Izę i Piotrka (Sonia Bohosiewicz, Wojciech Mecwaldowski) oraz Agnieszkę i Krzysztofa (Magdalena Popławska, Marcin Perchuć). Serial pokazuje, że trzeba mieć odwagę, aby dzielić z kimś życie bowiem miłość sama w sobie nie zawsze jest rajem. Do prawdziwej miłości trzeba dorosnąć i dojrzeć. Jak poradzą sobie bohaterowie z codziennym życiem w miłości? Historia miłosna każdej z par jest inna. Adam i Julia są na początku związku, obserwujemy ich pierwszą randkę, pierwszą kłótnię, pierwszą rocznicę związku. Widzimy jak uczą się siebie kochać. Iza i Piotrek przeszli już fazę pierwszego zauroczenia. Znają się i kochają w końcu są przecież małżeństwem. Teraz zdecydowali, że w ich życiu musi pojawić się ktoś trzeci - dziecko. Jak pojawienie się synka zmieni ich życie i miłość? Agnieszka i Krzysztof są małżeństwem już od dobrych kilku lat. Mają jedno dziecko i prowadzą teraz domową walkę o strefy wpływów. Atutem tej produkcji oprócz atrakcyjnej obsady są: dowcipne i dobrze zagrane dialogi, wartka akcja oraz odważne tematy podane z dystansem i ironią. Serial jest produkcją własną TVN.

dystrybucja
TVN
studio
TVN
tytuł oryg.
Usta Usta
inne tytuły
W serialu wykorzystane zostały obrazy Sabiny Twardowskiej.
W celu promocji serialu wykorzystano oryginalną i ciekawą kampanię reklamową. W całym kraju pojawiły się samochody osobowe z wymalowanymi farbą w spray'u napisami "Piękna nieznajoma, szukam Cię. Adam". Powstało również na różnych forach wiele postów których autorem rzekomo jest ów Adam szukający nieznajomej.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych