Z Playerem będzie wesoło

https://www.filmweb.pl/news/Z+Playerem+b%C4%99dzie+weso%C5%82o-142014
Z Playerem będzie wesoło
Śmiech to zdrowie. Wiedzą o tym w Playerze, bo na trudne czasy przygotowali dla Was potężną dawkę humoru. Wśród kwietniowych nowości serwisu znajdziecie zarówno znane i lubiane formaty, które wracają w wielkim stylu, jak i świeże produkcje. Będzie tak jak lubicie: lekko, pieprznie i przyjemnie. Poniżej rozkład jazdy. Na co czekacie najbardziej? Dajcie znać w komentarzach!
 

Serial Player Original "Mamy to"Wychowywanie potomstwa to niekończąca się przygoda. Wie o tym każda kobieta, która... Zresztą, zobaczcie sami. Serial "Mamy to", na podstawie autorskiego pomysłu wcielających się w główne role Laury Breszki i Katarzyny Kołeczek, odczarowuje pokryty grubą warstwą lukru mit macierzyństwa. Dziewczyny postanowiły pokazać, jak to wygląda w praktyce – czy musimy dodawać, że znacząco różni się ona od tego, co znamy z teorii? Opowiadają o rodzicielstwie z dystansem i humorem, bywają brutalnie szczere i nawet nie udają, że mają ambicje dorównać celebrytkom publikującym w mediach społecznościowych kolejne starannie wystylizowane fotki. One po prostu chcą się wyspać. Czy można je za to winić? Jeśli cenicie sobie ironiczne poczucie humoru, a produkcje pokazujące rzeczywistość w krzywym zwierciadle są bliskie Waszemu sercu, "Mamy to" jest strzałem w dziesiątkę. Dobra wiadomość: aby oglądać, nie musicie mieć dzieci. Gwarantujemy, że ten serial rozjaśni Wasz dzień równie skutecznie jak uśmiech "bombelka".
 
Dwa pierwsze odcinki "Mamy to" zadebiutowały na Playerze 23 marca. Kolejne pojawiają się w tygodniowych odstępach.
 

Reanimacja10 lat to kawał czasu. Mieliśmy okazję przekonać się o tym jesienią ubiegłego roku, kiedy to do biblioteki Playera trafiły nowe odcinki kręconego w latach 2010–2011 serialu "Usta Usta". Scenarzyści zostawili nas wówczas w niepewności co do losów bohaterów, którzy znaleźli się na życiowych zakrętach: rozwody i nowe związki, poszukiwanie pracy i rozwijanie własnego biznesu czy szeroko pojęte wychodzenie z tzw. strefy komfortu to wyzwania, z jakimi przyjdzie się zmierzyć bohaterom. Jak sobie poradzą? Tego Wam nie powiemy, ale już teraz możemy zapewnić, że czeka Was sporo wrażeń. Producentka serialu Oriana Kujawska zdradza, za to że na pokazach wewnętrznych nie brakowało śmiechu i wzruszeń. To jest powrót do najlepszych czasów "Usta Usta". Aktorzy w koncertowej formie, odważne sceny, inteligentny humor i dobry nastrój utrzymujący się na długo jeszcze po obejrzeniu odcinka mamy gwarantowany!
 
5. sezon serialu "Usta Usta" zadebiutował w Playerze 12 kwietnia.
 

No to ładniePamiętacie Ulę Cieplak? Taka w okularach, z niemodną grzywką, pracowała w Domu Mody Febo & Dobrzański. Razem z Violettą. Tą przez V i dwa T. Cóż, w jej życiu też zaszło sporo zmian. Jakich? Tego dowiecie się z nowych odcinków "BrzydUli", czyli kolejnego serialu, który po latach doczekał się wznowienia. Grana przez Julię Kamińską bohaterka znów zarazi Was optymizmem i wiarą w ludzi. Tym razem ma jednak więcej doświadczenia i pewności siebie. Z pewnością pomogą jej one sprostać nowym wyzwaniom w F&D.

Paczka nowych odcinków "BrzydUli 2" trafia do Playera co tydzień przed premierą telewizyjną. Tak tylko mówimy.
 

Stań, powiedz: nie jestem sam...Każdy potrzebuje się czasem wygadać. Jedni dzwonią w tym celu do mamy, inni... zostają stand-uperami. Można ich spotkać w Playerze, który swoim widzom oferuje nie tylko filmy i seriale, ale także oryginalne (czyli niedostępne na innych platformach) programy rozrywkowe. Jednym z nich jest "Stań i mów". Będziecie mieli okazję posłuchać w nim monologów największych gwiazd polskiego stand-upu, m.in. Katarzyny Pakosińskiej, Tomasza Jachimka czy Grzegorza Halamy. Te nazwiska nic Wam nie mówią? Dopuśćcie ich do głosu, a szybko poczujecie się jak na imprezie w towarzystwie najlepszych kumpli i kumpelek – pozbawionych poczucia obciachu i przekonanych, że chcecie poznać ich najmroczniejsze sekrety oraz przemyślenia na tak ważkie tematy jak sałatki jarzynowe i seks.
 
Format dostępny jest od początku kwietnia. Dawka humoru w postaci nowych odcinków "Stań i mów" trafia do biblioteki Playera w każdy czwartek.
 

Brakujące ogniwoMarek Hucz, Jan Jurkowski i Karol Pupiec, najbardziej znani jako członkowie Grupy Filmowej Darwin, od 2012 roku bawią oryginalnymi interpretacjami baśni, klasyki literatury, biblijnych przypowieści, popularnych filmów, mitów czy epickich spotkań, które zmieniły bieg historii. Krótkie, pełne absurdalnego humoru filmiki przyniosły im (jak dotąd) 880 tysięcy subskrybentów na YouTubie i ponad 150 milionów wyświetleń. Po sukcesie wyprodukowanego wspólnie z Playerem cyklu "Wielkie teorie Darwina" przyszedł czas, by ponownie połączyć siły. Nowy projekt nosi tytuł "Misja". Ma to być to kosmiczna seria humorystyczna, jakiej świat (jeszcze) nie widział. Premiera już za kilka tygodni!
 
Tymczasem do biblioteki Playera dołączyły takie darwinowskie klasyki jak "Trylogia elfów", "Historia Słowackiego", "Bajki Darwina" i "Byli sobie ludzie" oraz filmy: "Wujek Chip", "Gwiezdny Szeryf 1&2", "Adaś Niezgódka vs Rzeczywistość", "Miłujcie się" i "Jaś i Małgosia". Sprawdźcie TUTAJ.
Informacja sponsorowana
Udostępnij: