PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=740905}

Uwięzione

Vis A Vis
8,3 21 222
oceny
8,3 10 1 21222
Uwięzione
powrót do forum serialu Uwięzione

Jak dla mnie Zulema komletnie zdominowała swoja postacia i gra aktorska, Macarene.
Jest intrygujaca, niby zla ale w taki wyrafinowany i inteligenty sposob, ze nie sposob sie nia znudzic a jej przemiana przebiega bardzo subtelnie i przez to, autentyczniej niz u Macareny.
To pewnie sila sugestii ale faktycznie pasuje do niej skorpion - bywa zimna, okrutna do szpiku kosci ale jest w wyrazie jej oczu jakas glebia, tesknota i ta totalna przewrotnosc.
Jak dla mnie najciekawsza postac i najlepiej zagrana, szczególnie 1 i 2 sezon.

ocenił(a) serial na 8
pelikanado

SPOILER

Dokładnie tak, Zulema to największa zaleta Vis a vis. Miałam wrażenie, że w 4 sezonie chcieli ją na siłę trochę "uczłowieczyć" dodając jej corke - rozumiem ze miało to służyć dalszemu pociągnięciu fabuły, jednak w mojej opinii było to średnią opcją. Ale i tak jest ona dalej motorem napędowym serialu. Świetna robota Najwy!

pelikanado

Dla mnie to obok Fabio najbardziej irytująca postać zagrana ok ale bez rewelacji.

ocenił(a) serial na 9
pelikanado

Zulema wymiata. Jest czarnym charakterem ale wbrew wszystkiemu darzy się ją sympatią. Paradoks. Bystra, przebiegła i niesamowicie inteligentna. Myślę że Macareny brakuje w 3 i 4 sezonie bo tak naprawdę jest zbędna. Serial skradła postać Zulemy, a miała być tylko postacią dodatkową. Ale aktorka, która gra też jest niesamowita. W Domach z papieru też gra świetnie.

Ankonwa25

Nie wiem z czego wynika ta sympatią niby raz że jest irytująca a dwa że nie ma w niej dobrych cech, żadnych. Zagrana solidnie rola ale nic nadzwyczajnego.

ocenił(a) serial na 9
Zajcevv

Może lubię czarne charaktery

Ankonwa25

Można lubić jak są dobrze napisane jak Berlin z La Casa de Papel, czy Gustavo z Breaking Bad ale ona jest sztampowa i dziwaczna.

ocenił(a) serial na 9
Zajcevv

Ale właśnie w tym tkwi urok tej postaci, że jest niebagatelna i dziwaczna tak jak powiedziałeś, przy czym bardzo przebiegła. No Twoje zdanie, każdy ma prawo do swojego. Ja ją w jakiś pokręcony sposób lubię i już :)

ocenił(a) serial na 7
Zajcevv

Można lubić to co się chce, kogo się chce i za co się chce, więc po ciul te gadki co można, a co nie. Ja np. w pewien sposób też ją lubię, ale bardziej przez pryzmat tego, że to jest ciekawa, wyrazista i charyzmatyczna postać - nieważne czy to zły charakter, czy dobry. Czarne mają to do siebie, że te cechy są jeszcze bardziej zaakcentowane. A to że ją "lubię" nie znaczy, że np. przyklaskuję jej poczynaniom i jaram się jej złem, odróżniajmy rzeczywistość od fikcji. Na moje ta postać jest dobrze zbudowana między innymi właśnie dlatego, że mimo bycia czarnym charakterem u wielu osób wywołuje odwrotne emocje zamiast nienawiści do niej. Szacun dla aktorki, że tak dobrze gra. To moje zdanie ;)

Zajcevv

No widzisz, ile osób tyle opinii. Ja na przykład Berlina nie trawię i mam o nim taka opinię jak ty o Zulemie - po prostu ok zagrana postać i tyle. Za to Zulemę uwielbiam i uważam ją za genialnie zagraną i przynajmniej w dwóch pierwszych sezonach genialnie napisaną postać (bo od trzeciego sezonu niepotrzebnie na siłę ta postać skomercjalizowali, a w spin offie to już tym bardziej). No i nie zgodze się, że nie ma w niej dobrych cech.

ocenił(a) serial na 8
pelikanado

Powiem tak: Zulema wykosiła całkowicie podstawową obsade! Jeszcze Saray i kapitalnie grająca nią Alba Flores! Ale Zulema ma coś takiego że przyciąga uwage chce się ją oglądać jest troche mroczna egzotyczna(wątki Arabskie) do tego wyrachowana nastawiona na swoje cele. Mocna dycha dla Najwy Nimri :)

Adi90

Mam wrażenie że aktorka grająca Zuleme naogladala się filmów o gangsterach i udawała ze jest facetem - królem kolumbijskiego kartelu. Najlepiej w całym serialu zagrał ten lekarz, który był najgorszym skur......nem w całym filmie ale od początku do końca byl genialny w swojej roli. Zulema zagrala na rzetelne 6/10. Ale to tylko moja opinia

ocenił(a) serial na 7
kuba_olsztyn

Gdzie można ten serial obejrzeć? Jest jeszcze gdzieś dostępny? Nie mogę znaleźć nigdzie...

justykob

Jest na netflixie a jeśli nie to nie wiem ale chyba na e-kino jest. Jednak jesli szukasz dobrego kina to szkoda czasu :) pozdrawiam

ocenił(a) serial na 7
kuba_olsztyn

Dzięki, widzę faktycznie jest na Netflixie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones