serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Uwikłani

2015
45 min.
5,0 664
oceny
5,0 10 1 664
To nowy telewizyjny serial kryminalny. Każdy odcinek w sposób niezwykle dramatyczny i emocjonalny przedstawia innego bohatera, który uwikłany jest w przestępstwo.... więcej

Ten serial nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Uwikłani zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

To nowy telewizyjny serial kryminalny. Każdy odcinek w sposób niezwykle dramatyczny i emocjonalny przedstawia innego bohatera, który uwikłany jest w przestępstwo. Widzimy zdeterminowanych zwyczajnych ludzi, którzy dopuszczają się czynów kładących się cieniem na ich życiu. Którzy podejmują decyzje zmieniające w mgnieniu oka ich los. Cierpimy z nimi, dzielimy ich radości i smutki, jesteśmy świadkami ich walki wewnętrznej.

studio
Constantin Entertainment (produkcja wykonawcza) / Telewizja Polska
tytuł oryg.
Uwikłani
inne tytuły
Okres zdjęciowy trwał od 8 stycznia do 2 lutego 2015 roku.
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Moj pracownik, ktory jest pomocnikiem murarza (swego czasu twierdzil ze w katastrofe smolenska jast zamieszany Brezniew), nie zdzierzyl tego cos.
  Wiec ja sie pytam ! Dla kogo jest to cos ???????????????????????????

 • 1/10 CO ZA KISZKA

  Annuarek ocenił(a) serial na 1

  wytrzymałem 23 minuty nie dało rady więcej. historia powielana setki razy. gra aktorska z poziomu programów telewizyjnych nadawanych przedpołudniem . jednym słowem masakra. jak to był pierwszy odcinek, który miał mnie wciągnąć w serial to aż boję się następnego. NIE NIE I JESZCZE RAZ NIE :)

 • Pomijajac poziom serialu, gry aktorskiej oraz pozostałych składowych, najbardziej irytuje mnie chaotyczna praca kamery, wygląda to tak jakby operator z wielkimi problemami utrzymywał równowagę. Obraz jest szarpany, kamera skacze na prawo i lewo, tego się nie da oglądać. Może się nie znam na współczesnych... więcej

  3
  • Jak można wyprodukować takiego gniota się pytam? Kto za takie "dzieła" płaci? Przecież takie coś obraża nawet nie do końca pełno sprawnych umysłowo!

   3
   • Pierwszy odcinek , reżyser wziął pomysł z filmu "Wykolejony "

    1