PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=513781}

V: Goście

V
6,8 9 215
ocen
6,8 10 1 9215
5,0 3
oceny krytyków
V: Goście
powrót do forum serialu V: Goście
saimon13

Właśnie przed chwilą przeczytałam i normalnie tego to się nie spodziewałam....

ocenił(a) serial na 4
elenkaa

płakać nie będę

ocenił(a) serial na 3
saimon13

Serial ogólnie był słaby. Brakowało mu tego "czegoś", co by przykuwało do monitora.

saimon13

a ja tam mysle ze szkoda tego serialu ja lubilem popatrzec na anne:)nie wiecie czy gdzies mozna znalesc koniec drugiego sezonu?bo chyba nie konczy sie on na 10 odcinku?

ocenił(a) serial na 8
maciass_88

właśnie, że na tym odcinku się kończy ;( kpina z widzów! gdybym wiedział wcześniej, to w ogóle nie zabierałbym się za ten serial! zakończenie w takim momencie to tak, gdyby Lost skończono na pierwszym sezonie...

freepick

Taa, po prostu serial się urwał w połowie. W ogóle nie rozumiem, czemu było jedynie 10 odcinków w drugiej serii. Inne seriale mają po dwadzieścia, a tutaj co? Po prostu nie wiem, jakimi słowami mam określić producentów.

ocenił(a) serial na 3
saimon13

Cóż, biorąc pod uwagę poziom produkcji, nie jest to decyzja ani błędna, ani zaskakująca. ABC nigdy zresztą poziomem swoich seriali nie porażało. Ale w przypadku 'V' przeszło samego siebie. A szkoda, bo dobrych seriali Sci-Fi brakuje.

ocenił(a) serial na 10
saimon13

Supeeeeeeeeer ;( Najciekawsze jest to że to już drugi mój serial który anulowano, najpierw Flash Forward teraz V, kolejnym powinien być mój ulubieniec House M.D. ale o to nie mam się co martwić :D W zastępstwie została mi jedynie "gra o tron" która naprawdę wspaniale sie zapowiada, lecz chciałbym coś jeszcze, polećcie mi jakiś fajny serial :)

użytkownik usunięty
kwasny888

No nie wiem, czy nie masz się o co martwić. Najnowszy sezon Housa (ten, co będzie jesienią) ma być podobno ostatnim. :P

A co do "V", to szkoda. ;/

kwasny888

Z kategorii SF ciekawy był jeszcze Defying Gravity, niestety anulowany po pierwszym sezonie a szkoda :)

kwasny888

Może i nie SF, ale z pewnością godny polecenia jest serial "Boardwalk Empire". Świetna gangsterska historia (pokusiłbym sie nawet o stwierdzenie, że forma przedstawienia takiego "życia" bardziej mi się podoba niż w, niedoścignionym dla mnie do tej pory, "Ojcu chrzestnym").

kondor82

A z seriali SF kiedyś oglądałem całkiem ciekawą pozycję, jaką jest "Farscape". Nie jest to produkcja najwyższych lotów, ale jeśli lubisz w każdym odcinku odrębną historię, podobnie jak miało to miejsce np. w "Star Trek" lub "Stargate", to myślę, że w pewnej części swe gusta zadowolisz.

kondor82

*zaspokoisz

saimon13

Niestety ... stacje nie dbają o pozostałych widzów, po prostu mają ich w czterech literach...

ocenił(a) serial na 10
saimon13

Taki fajny serial, szkoda :(

ocenił(a) serial na 7
rzepcio

szkoda, wielka szkoda, bo dobry serial to był. a ja czekałem na kolejny sezon

ocenił(a) serial na 2
saimon13

No ja się dziwie że ktokolwiek to zrobił, strasznie słaby serial

ocenił(a) serial na 2
saimon13

nie dziwi mnie to specjalnie, bo serial był bez polotu i raczej słaby...
aczkolwiek sezon 3 obejrzałbym nawet,
ale trudno płakać nie będę

saimon13

Nienawidzę takich sytuacji, takich niedokończonych seriali. Akcja się dopiero zaczynała, bo te 24 odcinków (zazwyczaj tyle trwa normalnie 1 sezon) to dopiero początek.

ocenił(a) serial na 6
saimon13

Trochę to żenujące. Już kiedyś to pisałem w temacie o innym serialu zakońćzonym w ten sam sposób, ale urywając serial w takim momencie stacja pokazuje jedynie brak szacunku do swoich telewidzów dzięki którym zarabia... Rozumiem, że mogło nie opłacać się emitować kolejny sezon, ale na pewno nie zbiednieli by bardzo gdyby nakręcili chociaż z 2 może 3odcinki dodatkowe w których doprowadzili by fabułe do satysfakcjonującego zakończenia. Dużo ludzi po takich numerach nawet nie zaczyna oglądać serialu gdyż nie ma sensu męczyć się z serialem 2 sezony, wkecić się w fabułe, a potem niczego się nie dowiedzieć. Żenada jak dla mnie...

ocenił(a) serial na 9
anonim_zks

Zgadzam się, po prostu brak słów. Tyle to seriali urywają w środku akcji. Bezsensu.

ocenił(a) serial na 8
saimon13

bastardssss

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones