PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=668104}

Violetta

6,3 6 548
ocen
6,3 10 1 6548
Violetta
powrót do forum serialu Violetta

Wiecie, nie przepadam za Violettą, ale nie oto tu chodzi. Chodzi o serialik "I Love Violetta". Jest on tak sztuczny, głupi i irytujący, że mi się niedobrze robi. Zawsze kiedy przełączam na DC to leci to gówno. Najbardziej irytują mnie te 3 dziewczyny co to prowadzą, a w szczególności ta najmniejsza blondyna - tona tapety na ryju, ale i tak wcale ładna nie jest. Piszcie co o tym myślicie...

Cravlin

I <3 Violetta to... Badziewie, badziewie i jeszcze raz badziewie. Ale kochajmy Violettę!
Masz rację - to naprawdę jest mega sztuczne i głupie, a te dziewczyny jak najbardziej irytujące.

Cravlin

Z samego serialu to widziałem chyba z 3 odcinki, więc tego nie będę oceniać. Ale ten program jest po prostu... użyłbym paru przekleństw, ale powiedzmy że bardzo zły. Nie dość te trzy laski są w cholerę irytujące i sztuczne, to jeszcze te ich teksty. "Popatrzcie jak wiele nas różni..." mimo że wszystkie trzy mówiły że "kochają taniec i śpiew".

ocenił(a) serial na 10
Cravlin

Wiesz jeśli ci się nie podoba to masz 4 wyjścia 1. Nie oglądaj tego serialu 2. Odłącz ten kanał 3. Weź tabletki na spokój 4
Naucz się tolerować seriale. A tak z innej sprawy naucz się żadnych słów bo twój słownik jest opustoszały.

ocenił(a) serial na 10
annaviola

Miało być ładnych nie żadnych

Cravlin

Ocena na 1? Tyle to ja dałam Herremu P. Nie lubisz Violetty, jak dla mnie oznacza, że nie oglądasz, a jeśli nie oglądasz to nie oceniaj. Co do lasek z I <3 Violetta to masz racje, poziom irytacji wzrasta z każdym słowem. Mój chomik ma większe IQ niż te laski, a równie denerwujący jest program kulinarny, gdzie ciotka Violi gotuje, a przynajmniej udaje że gotuje. F*ck, co się dzieje w tym kraju...

ocenił(a) serial na 10
kgsd

Mogłabyś napisać co ciebie w tych serialach denerwuje ja na przykład bardzo lubię te dwa seriale.

annaviola

"te dwa seriale"??? "Violetta" to serial, "I love Violetta" to program prawie jak "Kulisy M jak miłość" a gotowanie ciotki to coś na kształt programu kulinarnego, chociaż ja uważam, że użycie tego określenia uchybia programom kulinarnym prowadzonym chociażby przez Okrasę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones