Virgin River (2019)
Virgin River: Sezon 3 Virgin River sezon 3, odcinek 10
odcinek Virgin River (2019)

Wesele, dziecko i żadnego pogrzebu

A Wedding, No Funeral and a Baby 43m
7,2 104
oceny
7,2 10 1 104
Virgin River
powrót do forum s3e10

Szkoda chłopa, a taki był dobry, taki pomocny, taki kochany, jeden dzień przerwy a Mel być może nosi dziecko byłego męża. Jack ma perspektywy nie najlepsze, bliźniaki które z nim nie będą mieszkać i dziecko ukochanej kobiety, które też nie jest jego. Jak ten chłop ma w tym wszystkim szczęśliwy.
Scenarzysta zaslzalał za bardzo.

Podoba mi się wątek Lizzy, z przemądrzałej, złośliwej, humorzastej dziewczyny z problemami, którą ciągnęło do niegrzecznych chłopców i zachowań wyrasta całkiem poukładana dziewczyna, która chyba wreszcie znalazła swoje miejsce w świecie. Ma tu przyjaciół, jest chętna do pomocy innym, oddana, pracuje, zarabia na siebie, chce tworzyć dojrzały związek.

ocenił(a) serial na 8
Yennzmorza

Dziękuję, że ktoś to napisał!

Yennzmorza

Jack właśnie może będzie uratowany : ) przynajmniej od tej sxxaty Charmaine...

Yennzmorza

Tak... Bo jak kobieta chce in vitro, to jedzie do lekarza i tak od ręki już ma zabieg, litości.
Tym wątkiem totalnie zepsuli mi serial. Tak bardzo mi się podobał, ciepły, rodzinny z wątkiem kryminalnym. A tu bach, in vitro w jeden dzień. To po co miliony kobiet tygodniami przyjmują hormony, bo aż tak lubią zastrzyki?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones