Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy (2022)
Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy: Sezon 1 Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy Sezon 1, Odcinek 1

Cień przeszłości

A Shadow of the Past 1h 5m
5,2 3 994
oceny
5,2 10 1 3994
Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy
powrót do forum s1e1

Czy tak trudno

ocenił(a) serial na 9

Czy tak trudno napisać nie podobał mi się a nie wysilać się na dziwną krytykę , przeczytałem wszystko J.R.R. Tolkiena i także wszystko obejrzałem i uważam że po pierwszych odcinkach serial naprawdę zapowiada się znakomicie

ocenił(a) serial na 1
przemek71

Człowieku, przestań się zawstydzać.

ocenił(a) serial na 6
przemek71

Wszyscy co ocenili na 1 to dzieci nie dostali cukierka i płaczą.
Ja zawsze oceniam serial obiektywnie.
Normalnie bym dał temu serialowi z 6,5 minus1 za zgodność z książką czyli 5,5
Scenografia 8/10 Aktorzy z 6/10 Fabuła 5/10

ocenił(a) serial na 2
miked1981

"Wszyscy co ocenili na 1 to dzieci nie dostali cukierka i płaczą."

Nie masz racji, bo to też zależy od stosowanej skali czy wyrozumiałości. Przejrzałem Twoje ostatnie oceny (czyli 60) i ogólnie oceniasz wysoko: tylko jeden film/serial oceniłeś niżej (na 5) niż Pierścienie Władzy. U mnie tak samo: z nowszych tylko jeden film/serial oceniłem niżej (na 1) niż Pierścienie Władzy (uwaga: aby było to porównywalne, musisz się wylogować: filmweb pokazuje ostatnich 30 ocen filmów u nieznajomych osób, ale u znajomych i siebie samego po 25 na pierwszej stronie). Czyli można powiedzieć, że Twoje 6 jest równe mojemu 2. Dodam, że średnia moich ocen filmów to 5,7 a seriali to 5,8. Wystarczy, że ktoś jest trochę bardziej surowy ode mnie (nie jest to przykład teoretyczny, mam wśród znajomych osobę, której te średnie to 4,6 i 2,8 a sprawdziłem tylko 3 osoby). Jak widać, wówczas 1 dla Pierścieni Władzy będzie jak najbardziej adekwatną oceną.
Ponadto w mojej subiektywnej ocenie (nie udaję, że jestem obiektywny) temu serialowi równie adekwatną jak wystawiona przeze mnie ocena jest 1 i 3.

ocenił(a) serial na 1
przemek71

masz rację, to łatwe: nie podoba mi się

przemek71

Serial naprawdę całkiem dobry. Cieszę się, że nie wszedłem tutaj przed rozpoczęciem seansu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones