Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy (2022)
Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy: Sezon 1 Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy sezon 1, odcinek 2

Na łasce morza

Adrift 1h 7m
5,3 3 676
ocen
5,3 10 1 3676
Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy
powrót do forum s1e2

Krytyka

ocenił(a) serial na 4

Po pierwszych dwóch odcinkach mam już pewne obserwacje. Efekty specjalne są naprawdę piękne. Muzyka też stoi na wysokim poziomie. Nie podoba mi się niestety dobór aktorów. Najbardziej razi mnie Elrond. Zamiast mądrego Elfa wysokiego rodu z charyzmą wyszedł taki pospolity cwaniak :/ Nie podobają mi się też te wszechobecne "one-linery". Coś w stylu: rzucam kozacki tekst, potem chwila suspensu i zachwytu, i akcja jedzie dalej. To, co pasuje do filmów z Vinem Dieslem, moim zdaniem niekoniecznie pasuje do uniwersum Tolkiena.

użytkownik usunięty
krecikopulos

Elrond był połelfem. I nie należał do żadnego wysokiego rodu;)

użytkownik usunięty
krecikopulos

W sensie miał znaczących przodków wśród ludzi, ale musiał walczyć o uznanie wśród elfów.

ocenił(a) serial na 5

Musiał? Jego ojciec był największym elfim bohaterem, a pra-prababka ze strony matki była Majarką. Miał rodowód lepszy od większości elfów.

użytkownik usunięty
Mlodzik91

Tak. To fakt, ale pozycja jaką posiadał już np w czasach Wojny o Pierścień nie była mu nadana z "przyrodzenia".

ocenił(a) serial na 5

Z przyrodzenia miał przecież prawa do tronów dwóch elfich królestw.

ocenił(a) serial na 2
krecikopulos

""one-linery". Coś w stylu: rzucam kozacki tekst, potem chwila suspensu i zachwytu"

Nie zauważyłem tego - jakieś przykłady?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones