Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy (2022)
Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy: Sezon 1 Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy Sezon 1, Odcinek 4

Wielka woda

The Great Wave 1h 11m
5,6 2 274
oceny
5,6 10 1 2274
Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy
powrót do forum s1e4

Galadriela jest tragiczna

ocenił(a) serial na 2

Jest arogancka, namolna, głupia i ogólnie irytująca. Im jest jej mniej na ekranie tym ten serial staje się znośniejszy. Już nie przeszkadzają mi nawet te kolorowe elfy czy krasnoludy, krasnoludzice bez brody itp. tylko ta popylająca wszędzie w koszuli nocnej i z rozpuszczonymi włosami Galadriela. Poza tym odcinek nawet niezły. Do tego oszczędzono widzom tym razem przynudnych hobbitów i ich hobbicich problemów...

ocenił(a) serial na 4
kfcboy

Właśnie skończyłem 4 odc. i wszedłem specjalnie żeby coś podobnego napisać ! I jeszcze sama obiła 5 zawodowych strażników/żołnierzy, śmiech na sali.

ocenił(a) serial na 9
kfcboy

Bardzo dobry odcinek. Galadriela w nim wreszcie lepsza, a wcześniej mocną ją krytykowałem. Fajnie i właściwie arogancka właśnie. Całe szczęście, że nie wzięli głupiego konceptu krasnoludzic z brodami (i że w ogóle są krasnoludzice). Świat hobbitów bardzo mi się podoba (jest wielce klimatyczny). Na razie rozczarowuje mnie nieco Numenor, spodziewałem się więcej spisków, walk stronnictw. Na razie jest to za delikatne, takie po prawdzie tolkienowskie. Na tą chwilę najbardziej drażni mnie babka z południa z synalkiem (choć on w tym odcinku nieco lepszy niż wcześniej). Ale generalnie na plus, że serial, mimo drobnych odstępstw, jest dużo bardziej zgodny z różnego rodzaju notatkami niż się spodziewałem. Choć jakby nie był to bardzo by mnie nie bolało. Pan S bardzo fajny jak na razie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones