Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy
powrót do forum 1 sezonu

Pokasowali wszystkie wpisy recenzujące ludzi na 1/10 do 4/10 a zostawili tylko wyższe.
Pewnie wystarczył jeden telefon łysego z Amazona.

Żenada , ale średniej oceny już wałka nie zrobią, spadła z 7,1/10 z rana do 6,1/10 obecnie.

Petycja aby Amazon i Netflix nie brali się za seriale fantasy

Maynard1981

Myślałem ze sobie jaja robisz, ale przejrzałem all i faktycznie tak jest, imdb to sprzedajna krowa na to wychodzi, ale filmweb to samo, wystarczy spojrzeć na oceny niektórych krytyków.

Zigor

Zwłaszcza ta 10 od "krytyka"

ocenił(a) serial na 1
Maynard1981

Nie od dzisiaj wiadome że filmweb to popelina lewaków, dewiantów i innych odklejeńców więc poprawność polityczna jak najbardziej, kiedyś się na nich to zemści i będą uciekać jak szczury z tonącego okrętu

ocenił(a) serial na 1
DenPosten

Jaki ten świat jest skorumpowany. Zamiast brać na klatę fakt, że zrobili słaby serial to chcą zawracać kijem Wisłę i ograniczają wolność słowa. Założę się, że za tydzień będzie wysyp recenzji na blogach , kanałach youtuberów (oczywiście opłaconych) jaki ten serial jest genialny, żeby nie było klapy i zachęcić do subskrybcji Amazona i oglądania

ocenił(a) serial na 1
Maynard1981

Wysyp to już po przedpremierowych pokazach był, czytać się nie dało tego gwna

ocenił(a) serial na 1
umesh

Wszyscy zarzucali to samo: To nie jest Tolkien a scenariusz jak ze szkolnego teatrzyku. No i ładne widoczki / architektura.

ocenił(a) serial na 1
Maynard1981

Też tak sobie pomyślałam i mam szczerą nadzieję, że każda z tych zaangażowanych osób, która poświęciła swój czas na napisanie recenzji, która dzień później wyleciała w kosmos, bo nie była dostatecznie dobra, zdrowo się wk... i będzie o tym głośno opowiadać w innych zakątkach internetu :)

ocenił(a) serial na 1
Maynard1981

Pokasowali wszystkie recenzje z oceną z zakresu 1-5. Widać są tak pewni "wybitności" swojego serialu, iż uważają jak ktoś się nim szczerze nie zachwyca to na pewno jest trollem albo orkiem zmanipulowanym przez mroczne siły ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones